[BADANIA] RTG - ceny, ile zdjec i pozycje

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Astaroth
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

[BADANIA] RTG - ceny, ile zdjec i pozycje

Post autor: Astaroth »

Bylam niedawno na powstancow,musialam zrobic 3 zdjecia.Kobitka nic jesli chodzi o trzymanie mi nie podpowiedziala,stwierdzila ze trzeba podac szczurowi cos uspokajajacego zeby byl troche otumaniony,co mialam zrobic ,zgodzilam sie.Nie spodziewalam sie jednak ze "lekki srodek uspokajajacy" zadziala tak ze moje malenstwo bedzie zupelnie nieprzytomne przez 3godziny.Pani oddala mi szczura,nie dala wybudzacza.Kurcze siedzialam z mala 3godz juz w domu,strasznie sie balam ze juz sie nie obudzi,w koncu swoje "lata" ma(prawie 2).Musialam za malą mrugac bo powiek nie zamykala.Caly czas patrzylam czy oddycha.Na szczescie sie obudzila.Mam nadzieje ze nie bede juz musiala tam nigdy isc na przeswietlenie.

ps.Zaplacilam 91zl.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[BADANIA] RTG - ceny, ile zdjec i pozycje

Post autor: limba »

Astaroth, nie znasz nazwiska tego lekarza?
Jestem w szoku powiem szczerze. Raz podanie "otumaniacza", nigdy sie z tym tam nie spotkalam, nawet przy bardzo wierzgajacym szczurz, przeciez to jest cholernie ryzykowne. Dwa jesli juz dostala "glupiego jasia" to czemu pani nie pofatygowala sie i nie podala nawilzacza na oczy.
Bardzo jestem ciekawa ktora to pani doktor.
Ja polecam chodzenie tam do dr Kowalczyka. Czesto sie zdarza ze on sam trzyma szczura do zdjecia. dr Żak jest podobno najlepszym specjalista, ale jesli sie okaze ze to ona przeswietlala Twojego ogona to mi wszystko opadnie.
Ostatnio zmieniony wt gru 05, 2006 2:39 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[BADANIA] RTG - ceny, ile zdjec i pozycje

Post autor: ESTI »

Ja tez jestem w szoku... i ta cena... i szczur. :shock:

Szkoda, ze nie podalas nazwiska.
Obrazek
Awatar użytkownika
Astaroth
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

[BADANIA] RTG - ceny, ile zdjec i pozycje

Post autor: Astaroth »

hmm nie znam nazwiska.Wiem ze miala dyzur w poprzednia srode kolo16-17.Moj kolega tam pracuje wiec jak go spotkam to zapytam o jej nazwisko.Pani sie chyba spieszyla bo zaproponowala srodek uspokajajacy po mniej niz 2minutowej probie zrobienia zdjecia.A po przeswietleniu powiedziala tylko "prosze uwazac na wyziebienie i co jakis czas zamykac jej oczka zeby nie wyschly,91zl do zaplacenia w recepcji,do widzenia"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”