Eurobioflox - przechowywanie (pilne)

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zoskachips
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 15, 2011 9:09 am

Eurobioflox - przechowywanie (pilne)

Post autor: zoskachips »

Dostałam rozcieńczony lek eurobioflox, żeby robić zastrzyki Szamanowi po operacji. Jak mam przechowywać lek? Na stronie z informacją o tym leku czytałam,że rozcieńczony można przechowywać 24 godziny. Ale lekarka powinna to przecież wiedzieć...
Ktoś wie ?
FECIK (Fetor) [*] -mój rozpieszczony Księciunio
Zygmunt (Zygi) [*] - najmądrzejsza szczurzyca na świecie.nikt tak nigdy nie biegł na spotkanie przez całe mieszkanie...
Szaman [*] - mały kochany wariacik...18.06.2011
Fortel - mój słodki kanałowiec dumbo:)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Eurobioflox - przechowywanie (pilne)

Post autor: nausicaa »

ja zwykle przechowuję normalnie w temp.pokojowej (w sensie np w jakiejś szufladzie, żeby nie było za gorąco) i dłużej niż te 24h. nawet na kilka dni dostawałam i nikt nie mówił, że po 24h się coś dzieje. najwyżej mogą sie porobić takie kryształki, ale to w małej ilości płynu i wtedy po prostu dawka podawana może być mniejsza
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”