immunaron C

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tuśka
Posty: 287
Rejestracja: sob mar 13, 2010 8:05 pm
Lokalizacja: Giżycko

immunaron C

Post autor: tuśka »

moja szczurcia zaczęła jak to zwykle o tej porze kichać. wcześniej podawałam jej echinaceę ale wiadomo organizm sie przyzwyczaja i lek juz nie działa tak jak kiedyś. chciałam kupić beta glukan - niestety bezskutecznie. w moim mieście raczej tego nie dostanę a zamawiając strasznie drogo by to wyszło. mam jednak w domu IMMUNARON C dla dzieci. jest on robiony na naturalnych składnikach. skład : koncentrat z soku z aloesu , sok z aronii , wyciąg z malin, wyciąg z żurawiny , wyciąg z dzikiej róży , witamina C. ktoś wie ile tego dawać ? nie chce przedobrzyć. tutaj jest napisane że dzieci od 3 roku życia 1 łyżka (5ml) dwa razy dziennie. jak to przełożyć na szczury ?
Obrazek
za TM: Lusia Becia Alfa Pinki Szara
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: immunaron C

Post autor: Paul_Julian »

Mozesz dawać kilka kropel 1-2 x dziennie. Ja daję bioaron. 14 dni i potem tydzien przerwy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
kamisa_91
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 7:57 pm

Re: immunaron C

Post autor: kamisa_91 »

Ja właśnie daję szczurkom bioaron c jak długo mogę go stosować i czy po tej tygodniowej przerwie znów mogę wrócić do niego . Bo u mnie sprawa wygląda tak że dwa szczurki od miesiąca ( tyle je mam ) czasem kichają i tak raz na dzień lub dwa razy widzę na ich noskach śladowe ilości porfirynki, nic innego sie nie dzieje, są żywe i wyglądają na zdrowe :P wykluczyłam jakaś poważną infekcję po wątpię żeby domowe sposoby tak ją hamowały i myślę że by się pogarszało. Alergia też chyba nie bo już odstawiałam ściółki i materiały i nic się nie zmieniało :) a tak w odóle ma ktos pomysł co to może być ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”