Rutinacea w tabletkach?

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
weo
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 21, 2012 7:12 pm

Rutinacea w tabletkach?

Post autor: weo »

Witam! Mam od wczoraj małego szczurka, samice, która zaczeła mi kichać, odrazu dodam że wiór nie stosuje tylko żwirek + drobno porwane chusteczki w miejscu ktorym sypia, wiec mysle ze malo prawdopodobne że to ściółka, szczurek jest żywy,dodam że nie jest to mój pierwszy szczur, jest ciekawska, ma apetyt, w klatce głównie śpi ale myślę że może być to spowodowane tym iż poprostu sie jeszcze boi, gdy tylko otwieram klatke odrazu sie ożywia, biega, wącha, chętnie bierze odemnie jedzenie itp... chciałem mu podać odrazu coś na wzmocnienie, a pod ręką mam tylko rutinacea, nie mam niestety ani wibiwitu ani echinacei, ani rutinoscorbinu, czytalem o podawaniu rutinacea ale w plynie a ja mam tylko tabletki, czy jest to dobry pomysl zeby podac np 1/4 tabletki rutinacea podobnie jak w przypadku rutinoscorbinu? :>
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”