octenisept

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

octenisept

Post autor: Mielia »

Orientujecie się czy mogę podać szczurkowi na ropień zamiast neomycyny octenisept?
Szukałam podobnego tematu, nie znalazłam - jeśli jest i nie zauważyłam, przepraszam :)
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: octenisept

Post autor: anka28 »

a wet zalecił neomecynę ??? najlepiej podawać to co wet zalecił, a octinsept dobry jest na przemywanie,oczyszczanie rany
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: octenisept

Post autor: Mielia »

wet zalecił jodyne i neomycynę ale włąsnie mi się skończyła i chciałam się dowiedzieć czy to też może być stosowane
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: octenisept

Post autor: smeg »

Octanisept nie zaszkodzi, ale służy do dezynfekcji rany, a neomycyna chyba trochę ją też zalecza. Możesz użyć tymczasowo.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”