BORASOL

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marcia1991gw
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 16, 2013 10:08 pm

BORASOL

Post autor: marcia1991gw »

Witam. ;) Moja Ofelia ma ok 3 lat i ropieją jej oczka (z racji wieku jak twierdzi weterynarz). Kazał mi przemywać jej oczka BORASOLem. I stąd moje pytanie jak długo mogę go stosować. Bo na butelce jest napisane że nie zaleca się długotrwałego stosowania. Ale długotrwałe to znaczy parę dni? Tydzień? Dwa? Miesiąc?
Z góry dzięki za odpowiedź. ;)
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: BORASOL

Post autor: missia »

To chyba powinien określi weterynarz. Proponuje zadzwonić do weterynarii w której byłaś ze zwierzakiem i zadać to samo pytanie. ;)

Zazwyczaj czas zależy od zdrowia, ilości ropki itp. dlatego najlepiej określi to lekarz ::)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: BORASOL

Post autor: Imbira »

Ja borasolem przemywam psu oczy już z 6 lat i nic mu nie jest, wet też pozwolił. Szczurom przemywam wg uznania i nie widzę przeciw wskazań bo to nnie jest srodek do stosowania wewnętrznego. Może chodzi o to, że za mocno by zasuszył czy coś?
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”