[LEKI] Wetastymina

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

RE: [LEKI] Wetastymina

Post autor: moniaaa »

dostalam Insectin w proszku i mam cala trojke wypudrowac 3 razy w odstepach 5-cio dniowych, razem z czyszczeniem calej klatki. tylko, ze wlasnie pozostala dwojka sie nie drapie, a w kazdym razie nie az tak, jak Odie. ale coz, trzeba byc dobrej mysli.
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Piter
Posty: 328
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:05 am
Lokalizacja: Olsztyn\Bytów

RE: [LEKI] Wetastymina

Post autor: Piter »

sugerowałbym najdalej 2 tygodnie od zakończenia stosowania insektinu i tak podać coś z iwermektyną, nie ma 100% pewności że insektin wytłucze całe paskudztwo z klatki więc lepiej i tak ogólnie zabezpieczyć szczurki, i to wszystkie jak leci
Ostatnio zmieniony śr lip 04, 2007 8:03 am przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: [LEKI] Wetastymina

Post autor: Livonia »

ja widze monika ze oni jedna kuracje na wszystkie drapiace sie szczury wala... eh...:/ nie daj im walnac im dexasone.,.... bo zaraz beda chcieli...:P
Piter
Posty: 328
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:05 am
Lokalizacja: Olsztyn\Bytów

RE: [LEKI] Wetastymina

Post autor: Piter »

Jeżeli są to pasożyty to Insectin jest w tym względzie bardzo skuteczny a dexasone ani inny steryd nie pomoże, a czasami trzeba użyć konkretnych środków
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: [LEKI] Wetastymina

Post autor: Livonia »

dexsasone nie jest na pasozyty tylko przeciwzapalny "niby" tyle wiem od MOJEGO weta. a jemu wierze... poki co...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”