Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
motylekann23
Posty: 32
Rejestracja: czw maja 06, 2010 3:25 pm

Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: motylekann23 »

Od trzech tygodni po miesiącu od operacji sterylizacji u mojej szczurzycy powiększał się guz w jamie brzusznej. Guz ten przemieszczał się z prawej strony na lewą i bolał ją przy każdym jego dotknięciu. Dodatkowo z układu rozrodczego wycieka krew i ma plamienie. Postanowiłam więc poczytać co nieco na temat wpływu leczenia niekonwencjonalnego na zmniejszanie się guzów nowotworowych. I trafiłam na info dotyczące tego, że surowe żółtko jaj zawiera dużo cynku który ma wpływ na leczenie raka.
Podaje jej więc od ponad 3 dni - 1 raz dziennie surowe żółtko jaja kurzego, łyżeczkę oleju rzepakowego, wit. A+E i stwierdzam niewiarygodną poprawę! Od tego czasu guz zmniejszył się o połowę, przestał ją boleć. Przemywam jej też kawałkiem waty nasączonej wodą utlenioną otwór rozrodczy z którego co jakiś czas wypływa krew i ma plamienie.

Szczurka od tego czasu zrobiła się bardziej żywotna i jest szczęśliwa.

Trzymajcie kciuki za końcowy efekt leczenia!:) Szczurka ma już rok i 8 miesięcy, wabi się FRUZIA.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: noovaa »

To to za guz ? Bolesny guz który się przemieszcza ... wet jest pewien że to nie powikłanie po operacji ? Krwawienie z dróg rodnych by to potwierdzało. Było robione USG ?

Dobrze że jest poprawa, ale żeby się nie okazało że to chwilowe i złudne :(
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
motylekann23
Posty: 32
Rejestracja: czw maja 06, 2010 3:25 pm

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: motylekann23 »

Wydałam na weta już wszystkie moje oszczędności:/ Więc postanowiłam, że sama sobie dam radę.
Za samą operację sterylizacji, plus pobyt w szpitalu - kroplówka, leki i antybiotyk wydałam ponad 500 zł.....

I postanowiłam, że nie będę znów poddawała jej operacji skoro jedną już miała. Bo nie można na siłę przedłużyć życie szczurkowi. I tak szczury żyją od 2-4 lat. A niektóre i krócej ze względu na choroby.
Pamiętam, że od zawsze była grubiutka. Jak miała 5 tygodni była takim grubiutkim kluskiem.:)

Ja mam nadzieję, że pożyje jeszcze z rok i jej przejdzie. :) Ona wie, że ją kocham.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: noovaa »

A mi się wydaje że jej może coś gnić w środku, coś co wet przypadkiem tam zostawił ... albo jeszcze gorzej.... Bez badań skazujesz ją na śmierć i to bardzo bolesną :( ... Jak się zwierzaka nie chce leczyć, to się usypia, a nie czeka aż się wykończy. Przykro mi, ale tak jest.

Nic z tego co podajesz nie leczy nowotworów ani krwawienia z dróg rodnych, które występuje tylko w bardzo poważnych schorzeniach układu płciowego.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: Megi_82 »

motylekann23 pisze: I postanowiłam, że nie będę znów poddawała jej operacji skoro jedną już miała. Bo nie można na siłę przedłużyć życie szczurkowi.
Ciekawe, czy powiesz to samo, jak sama na coś zachorujesz. Nie przedłużać na siłę życia...
Skrajna nieodpowiedzialność. Trzymam kciuki, ale nie dla Ciebie, tylko dla Twojej szczurki.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: Paul_Julian »

Powinnaś zadzwonic do Pulsvetu i umowić się do dr Rzepki. http://www.pulsvet.pl/

Postępujesz bardzo nieodpowiedzialnie. Nie wiesz co sie dzieje ze szczurką, czy to guz, czy moze jakies powikłania.
Nie można na siłę przedłuzyć życia, ale to co robisz, to skazywanie na śmierć.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: IHime »

Gratuluję, właśnie wynalazłaś skuteczny rytuał magiczny.
Cynk w dużych dawkach jest rakotwórczy. Na szczęście za pomocą jajka się go nie przedawkuje. Za to jesteś na świetnej drodze, żeby przedawkować wit. A i E, co jest bardzo groźne!
Nawet nie wiesz, czy ta biedna szczurzyca ma nowotwór! Skąd wiesz, że to nie krwiak albo ropień - po objawach to dużo bardziej prawdopodobne. Takie rzeczy dosyć często same się zmniejszają, niezależnie od leczenia, i to by wyjaśniało skuteczność tej "pseudoterapii". Niestety, życzeniowym myśleniem się tego nie wyleczy, a przedłuża się chorowanie biednego stworzenia, które przy odpowiedniej diagnozie i leczeniu miałoby szansę na całkiem długie i szczęśliwe życie.
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: nienazwana »

Chciałam nadmienić, że woda utleniona działa silnie wysuszająco i drażniąco na błony śluzowe i skórę. Ostatnio się jej nie poleca do dezynfekcji. Smarowanie regularne wodą utlenioną okolicy narządów rodnych (nie wiem po co) dodatkowo przysparza jedynie szczurce cierpienia. Polej się "tam" wodą utlenioną, zobaczysz sama! Do weterynarza kobieto!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Olej rzepakowy, wit.A+E i żółtko jaj w leczeniu raka

Post autor: smeg »

Krew z dróg rodnych u szczura to nie plamienie, tylko objaw groźnej choroby. Niedawno operowałam szczurkę w wieku 2 lat i 8 miesięcy, to była jej trzecia operacja, bez guzów ma się dużo lepiej, więc nie rozumiem argumentu "miała już jedną operację". Jeśli nie pójdziesz do weterynarza, prawdopodobnie czeka ją śmierć w męczarniach.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”