czy znacie ten lek Novadox

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

czy znacie ten lek Novadox

Post autor: Mino1983 »

WITAM sympatyków
czy ktoś miał styczność z lekiem który podaję się szczurkowi doustnie po przez strzykawke a mianowicie Novadox 10mg/ml smakelijke orale suspensie. Ja mam zalecane 2x0,2 ml oral a wcześniej dostała 2 różne zastrzyki w tylną część ciała.
Pozdrawiam
SECURITY SYSTEM ONLINE
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: czy znacie ten lek Novadox

Post autor: noovaa »

To doxycyklina ( nasz Unidox ), bezpieczny i skuteczny ale jednocześnie silny antybiotyk. Konieczny probiotyk ( np. lakcid ). Podawanie minimum 7dni ( jak w przypadku każdego anty ). Dawka wydaje się być odpowiednia.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Re: czy znacie ten lek Novadox

Post autor: Mino1983 »

Witaj
Bo pisze na ulotce i na opakowaniu po Holendersku czyli to Lek Holenderski , ostatniej nocy przeszukałem i poczytałem dużo stron na temat takiego leku co mi opisałaś bo strasznie się martwię o mojego myszonka .
To jest taki lek który przed podaniem trzeba potrząsać i ona go pije i wylizuje nie ma problemu ale czy będzie działać ? i kiedy zacznie działać. Słyszałem że to silny antybiotyk ale czy aby na to co jej jest , już chyba jestem przewrażliwiony , tak to jest jak się człowiek przyzwyczai do swego gryzońka. :-[
SECURITY SYSTEM ONLINE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”