Lek Galastop

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
carola138
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 24, 2011 1:18 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Lek Galastop

Post autor: carola138 »

Jeśli jesteś pewny,że drapanie nie jest związane z pasożytami,zamiast trocin,lepiej dać ręczniki papierowe.
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Re: Lek Galastop

Post autor: Mino1983 »

ja ostatnio dawalem troche szarych gazet na sam dół potem te trociny sprasowane jak kulki potem trociny a do domku na dole dawalem Tą Trawe (wysuszona) i tam sie zalatwiaja (Nauczyla sie) i tam czasami spala wiec mysle ze cos bylo w tej trawie , juz nie daje trawy i po wyczyszczeniu wżątkiem i po kapieli mysi nie drapie sie wiec efekty sa - i jej stan jest duzo duzo lepszy :)
Mysia juz chodzi normalnie i zaczela w 1 lapke brac :)
SECURITY SYSTEM ONLINE
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Re: Lek Galastop

Post autor: Mino1983 »

Powitać ,
A więc mały raport .
Po dalszej kuracji Lekami moja Zocha urosła w Siłę (waga większa) nie drapie się bez przerwy ,futro ładne (jak na 20 miesięcznego szczura) żadnych wydzielin (W tym czerwonych z Oczu) jedynie jak kicha to z noska ale jej wycieram jak zauważę. Już biega po panelach też , przechodzi przez przeszkody , wspina się przez nie. I Już dziś zauważyłem że w obie łapki bierze i utrzymuje jedzenie.
Jedynie co dziwne to nie chce pić dalej wody z poidła jedynie z miseczki.(Ważne że pije) , Nasza Zocha wróciła. Już nie to co kiedyś ale jest. :) ;)
PYTANIE.
Mam okazję przygarnąć 2 (2 letnie) szczurzyce (Niemieckie chyba się dogadają hehehe) czy to będzie dobry pomysł dla myszki na lekach ? czy się dobrze dogadają i nie będzie pisku ? czy warto zrobić dzień próbny zanim one dołączą do jej klatki ? One na nic nie chorowały i nie chorują (Chodził z nimi do Veta) są 100% zdrowe i bardzo ciekawskie i ruchliwe i ponoć chętnie się uczą sztuczek (Powód oddania Wojsko). Co wy na to czy warto ? ;D

Pozdrawiam
Dominik 8)
SECURITY SYSTEM ONLINE
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Re: Lek Galastop

Post autor: Mino1983 »

Małe PS.
Oto one (Już z nim gadałem i umówiłem się na dzień próbny w niedzielę)
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s ... ref=search
SECURITY SYSTEM ONLINE
Awatar użytkownika
supernova
Posty: 8
Rejestracja: wt sie 02, 2016 8:04 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Lek Galastop

Post autor: supernova »

Witam, chcę się dowiedzieć jak to jest w końcu z tym Cabaserem/ Cabaserilem w Niemczech? Żeby wyszło to taniej to najlepiej mieć receptę od niemieckiego " ludzkiego" lekarza? Mam szczurka przysadkowca dość dużego, który potrzebuje stałego dostępu do kabergoliny i chciałabym sama sobie załatwiać lek a nie czekać aż może ktoś będzie miał możliwość odsprzedaży kilku tabletek..
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”