[LEKI] Echinacea

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

[LEKI] Echinacea

Post autor: ajlii »

hmmm... to jaką dawkę podać im w smakołyku? Bo na pidełko dawałam 2 krople - schodziło mniej więcej w dobę. Dodam że Julcia i Szamil to dorosłe, wypasione szczury, a Neli ma ok. 2 miesiecy.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[LEKI] Echinacea

Post autor: Anita »

Ja wlewam do poidełka (profilaktycznie) albo mieszam z jogurtem na łyżeczce... Jak dałam samą to tylko powąchały i zaczęły fukać ;)
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

[LEKI] Echinacea

Post autor: Alispo »

profilaktycznie nie radze podawac !..tylko jak sie cos dzieje(drobnego)=porfirynka itp.
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

[LEKI] Echinacea

Post autor: Cathycash »

Ja daję chociaż nic strasznego się nie dzieję. Dostają codziennie przez tydzień, potem trochę spokoju i znowu.

Wszystkie gryzonie prócz szylek (nie chcą).
żegnam szanowne towarzystwo
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

[LEKI] Echinacea

Post autor: ajlii »

No właśnie - profilaktyka. Mi weterynarz mówił, żeby nie dawać profilaktycznie, bo potem organizm się "rozleniwia". Ale Neli trochę kichała i zaczęłam podawać do wody.

A tak wogóle - Neli ma się już dobrze, wycieki zniknęły :)))))))
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

[LEKI] Echinacea

Post autor: Euzebio »

Super! Wytarmoś swoje stadko i zabroń im chorować :)
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

[LEKI] Echinacea

Post autor: ajlii »

Euzebio - wytarmosze, wygłaszczę i wycałuję :))) Moje ogoniaste słońca, cudaki, paskudne gnojki (to tylko jak mi niszczą coś)... moje ukochane szczurki...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[LEKI] Echinacea

Post autor: limba »

Pytanko...Czy 5 tygodniowemu ogonkowi mozna dawac echinacee?? Mala mi troche pokichuje(mam je od wczoraj) :) ...czy moze sie wstrzymac bo to reakcja na nowe otoczenie???(druga diablica :) nie kicha)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[LEKI] Echinacea

Post autor: Dixi »

Echinacea to preparat ziolowy, wiec nie zaszkodzi (tak mysle) kropelka dziennie :) Moze sie podziebila - grzej pokoj i nie rob przeciagow :lol:
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[LEKI] Echinacea

Post autor: limba »

Przeciagow nie ma temperatura hmmm---moja mama twierdzi ze prawie tropiki :wink: ...pokoju nie odwarzylabym sie w zimie wywietrzyc z ogonkami w pomieszczeniu..ale to super jutro smikam kupic ...mam nadzieje ze nikt mnie nie oskarzy o upijanie nieletnich :wink:
Ostatnio zmieniony pt sty 28, 2005 9:59 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[LEKI] Echinacea

Post autor: AngelsDream »

Limbo zapytaj o polski zaminnik jest 3 razy tańszy:)
Wyjątki i dwa psy.
Exante
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 12:49 am

[LEKI] Echinacea

Post autor: Exante »

Moja Jaga pije profilaktycznie co 3-4 dni kropelkę syropu "Echinasal" (125g, 5,82 zł.), też na alkocholu, produkcji Herbapolu. Bardzo jej smakuje... :-) Polecam!
Obrazek
(09.2002-03.01.2005) (09.2002-11.2004) (21.01.2005-nadal)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[LEKI] Echinacea

Post autor: limba »

Zakupilam..niestety oczywiscie nie bylo polskiego zamiennika :evil: ...no ale kupilam ....no i jak na moja rodzine przystalo :wink: im smakuje...hehehehe...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

echinacea - nigdy ta na alkoholu?

Post autor: krwiopij »

wrocilam wlasnie od weterynarza (mefit na antybiotykach)... pani zalecila dawac calej druzynie echinacee, ale zastrzegla, ze absolutnie nie te na alkoholu... spieszylam sie bardzo, wiec nie wypytywalam dokladnie dlaczego... zna ktos z was odpowiedz? pani mowila to calkiem powaznie... echinacea owszem, ale albo tabletki, albo kropelki bezalkoholowe dla niemowlat...

poza tym powiedziala, zeby unikac kontakru zwierzakow z osobami chorymi, bo faktycznie moga sie zarazic...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[LEKI] Echinacea

Post autor: limba »

Hmmm a ja dawalam ta na alko :roll: holu..i z tego co wiem to sporo osob tez??? Ciekawam jak to w koncu jest....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”