[LEKI] Synolux

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
frackowjah
Posty: 22
Rejestracja: sob maja 07, 2005 6:24 am

[LEKI] Synolux

Post autor: frackowjah »

Dziś byłam u weta z moją Fridą, w sprawie tych wyceków z noska i kichania i ona zapisała jej Synulox...Czy ktoś wie co to za lek i czy jest bezpieczny dla szczurków? Bo w tabeli leków tego nie ma :?
LOve Yep...
ze mną:
<:3 )~ Admirał
<:3 )~ i Roots
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[LEKI] Synolux

Post autor: ESTI »

Synolux jest podawany zazwyczaj podczas przeziębień...nie znam jego dokładnego zastosowania, ale wiem, że działa tylko na określony rodzaj chorób. Jest on raczej bezpieczny, bo mój scur kiedyś to dostawał i nic mu nie było...pomijam fakt, że dostał go na nieodpowiednie choróbsko.

Czy oprócz kichania i wycieku porfiryny, coś jeszcze maluchowi dolega?
Obrazek
frackowjah
Posty: 22
Rejestracja: sob maja 07, 2005 6:24 am

[LEKI] Synolux

Post autor: frackowjah »

jedyne objawy to te ktore sa wymienione :? właściwie to nie wiem czy warto wspominać o tym, że maleństwo wciąż śpi i troszke jest niemrawe...ale ona taka była jak już została kupiona, zanim leciała jej poryfina i zaczęła kichać...wiecie każdy szczuruś jest inny...
LOve Yep...
ze mną:
<:3 )~ Admirał
<:3 )~ i Roots
Yep
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 08, 2005 11:12 am

[LEKI] Synolux

Post autor: Yep »

No i co z tym Synoluxem, czy ktos sie dowiedzial...?
LOve Frąckowjah...
ze mna:
- Frida <:3 )~
- pies - Kiroko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”