[AKCESORIA] termofor gumowy

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[AKCESORIA] termofor gumowy

Post autor: Ania »

Post ma charakter informacyjny.
Wszyscy wiemy, że jak chorują szczurki - jedne z najgorszych objawów to spadek temperatury (najgorszych - poniżej temperatury krytycznej organizm przestaje się bronić, zwierzę nie ma siły na nic) - trzeba co godzinę dwie zmieniać wodę w butelkach a to niekomfortowe i dodaje strachu "a bo zapomnę" itp.
Termofory oferowane (a rzadko są oferowane gdziekolwiek) w niektórych sklepach są a) drogie, b) obleczone materiałem (!!) co wydaje się być rzeczą zupełnie niepraktyczną dla szczura.

W sieciach sklepu JYSK (przypuszczam, że w związku z tym będzie też dostępne w IKEI) można dostać gumowe termofory za 5-7 zł.

Gdyby ktoś był bardzo zainteresowany i teraz zaraz a nie miał możliwości znalezienia takiego termoforu - oferuję pomoc w postaci: zakup - wysłanie (absolutnie nie zamierzam pobierać z tego tytułu żadnych opłat dla siebie, wydatek może się jedynie powiększyć ze względu na koszt paczki).

Termofor jest czerwony (bardziej ciemny pomarańcz). Do piątku - tj. 14.10 - zbieram ewentualne zamówienia osób, które chciałyby nabyć taki produkt a nie mają gdzie/jak

Obrazek Obrazek
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[AKCESORIA] termofor gumowy

Post autor: krwiopij »

dodam kilka slow od siebie... termofory praktycznie zawsze moza kupic na allegro (rozne, ceny zazwyczaj do 10 zlotych + plus koszty przesylki) i bardzo czesto zdarzaja sie w sklepach ze sprzetem rehabilitacyjym... czasami rowniez w aptekach... wydatek nie jest duzy, wiec osobiscie radze zaopatrzyc sie w termofor zanim naprawde okaze sie potrzebny... tym bardziej, ze jesien coraz zimniejsza, kaloryfery nie wszedzie jeszcze grzeja i mozna zrobic bestiom przyjemnosc kladac w ulubionym kacie cieplutki termoforek... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[AKCESORIA] termofor gumowy

Post autor: Ania »

Skoro ktoś podbił temat to mogę dodać, że termofor kosztuje dokładnie 6,95, jeden już wysyłam, mam jeszcze drugi gdyby ktoś chciał (koszt przesyłki to 5 zł paczka zwykła lub 6 zł paczka priorytetowa - do wyboru dla kupującego).
W razie czego mogę kupić więcej, wystarczy pisnąć w tym temacie lub na PW.
Do zakupu dołączam oczywiście paragon fiskalny z zakupu termoforu.
Termofor ma pojemność 2 litry (chociaż dziwne jest to, że ulotka jest dwujęzyczna i przy angielskim jest 2000 ml a przy "chyba" włoskim - 1500 ml... no cóż ;) )
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”