[LEKI] Hydrokortizon - na przeziebienie

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fufcia
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:14 am

[LEKI] Hydrokortizon - na przeziebienie

Post autor: Fufcia »

hmm czy chwilowo to sie okaze.. Fuzzi nie bierze leku 2 dni i nie kicha... ale to sie okaze po jakisch tygodniu albo dwoch od odstawienia... wiec wtedy okaze sie czy lek ten pomaga chwilowo
w MOIM Serduszku Na Zawsze :
Fufcia :* (14.09.2005- 12.01.2006)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[LEKI] Hydrokortizon - na przeziebienie

Post autor: Ania »

Hydrocortizon to steryd działający na reakcje alergiczną (jak napisał Jagas) - nie ma On żadnych właściwości leczniczych w kwestii infekcji bakteryjnych (pomijając działanie przeciwzapalne w chwili działania) tak więc jeśli jest to aleria (jeśli przeszło to zapewne jest) - objawy powrócą bo lekarz nie zadziałał na przyczynę. Nie ma innej możliwości.
Szczur nie kicha bo hydrocortison ma przedłużone działanie. Ale kichać zacznie.

Musisz wyeliminować przyczynę alergii szczura (mogą to być trociny, może być zapach perfum czy szamponu pozostały na Twpoich włoasach - dla Ciebie niewyczuwalnby ale dla szczura tak) itp.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Fufcia
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:14 am

[LEKI] Hydrokortizon - na przeziebienie

Post autor: Fufcia »

Fuzzi ma w klatce takie drewniane kuleczki dla kotka a w domku ma polarek... nie perfumuje sie w pokoju... jesli to jest bedzie alergia to nei mam zielonego pojecia na co i jak to sprawdzic bo kichala wszedzie przynajmniej raz na minute.... obojetnie czy w klatce czy poza nia czy ja siedzialam obok czy byla sama w pokoju... tylko podczas snu nei kichala...
w MOIM Serduszku Na Zawsze :
Fufcia :* (14.09.2005- 12.01.2006)
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

[LEKI] Hydrokortizon - na przeziebienie

Post autor: Olimpia »

Ja mam z Fruzia dokladnie to samo. Moze nie kicha raz na minute ale na pewno gdy wstanie i czesto jak zaczyna sie ruszac tzn jak wychodzi z klatki i biega itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”