[LECZENIE I OPIEKA] posiłki wysokokaloryczne - Nutri Drink

Leki, dawkowanie, cel stosowania oraz długość trwania terapii. Masz pytanie? Przejrzyj dział pod kątem odpowiedzi a jeśli jej nie znajdziesz, stwórz nowy post.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Yhmi
Posty: 90
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 11:14 pm

[LECZENIE I OPIEKA] posilki wysokokaloryczne - Nutri Drink

Post autor: Yhmi »

A tak jeszcze odnośnie nutridrinka w osobie własnej. Zamroziłam go na plastikowym talerzyku przykrytym folią. Po zamarznięciu bardzo łatwo zdjęłam folię i pokroiłam ostrym nożykiem w kosteczkę. w zależności od pory dnia rozmrażam kosteczkę lub dwie (nie sklejają się ze sobą w zamrażalniku, więc tylko sięgam i wyjmuję) w kieliszku od jajek zanurzonym w ciepłej wodzie. Potem do strzykawki i daję to małej zlizywać po kropelce :)
Obrazek
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[LECZENIE I OPIEKA] posilki wysokokaloryczne - Nutri Drink

Post autor: Anita »

Ja wlałam Nutri Drink w torebkę do robienia lodu, zamiast wody...
Działa ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[LECZENIE I OPIEKA] posilki wysokokaloryczne - Nutri Drink

Post autor: ESTI »

[quote="Anita"]Ja wlałam Nutri Drink w torebkę do robienia lodu, zamiast wody..[/quote]
Ja tak samo mroze porcje w pojemniku na kostki lodu wlasnie. ;)
Obrazek
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[LECZENIE I OPIEKA] posilki wysokokaloryczne - Nutri Drink

Post autor: Ewqa »

[quote="Anita"]Ja wlałam Nutri Drink w torebkę do robienia lodu, zamiast wody... [/quote]

Szkoda że nie przeczytałam tego wcześniej, dwa opakowania mi sie skisiły mimo że stały w lodówce.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

[LECZENIE I OPIEKA] posilki wysokokaloryczne - Nutri Drink

Post autor: Lazanka »

[quote="Ewqa"]Szkoda że nie przeczytałam tego wcześniej, dwa opakowania mi sie skisiły mimo że stały w lodówce.[/quote]

To ile Ty to otwarte trzymalas? Bo na opakowaniu wyraznie jest napisane zeby po 24 godzinach wyrzucic... (24h jakos nie wygladal na skisniety) - a srodek jest tego typu ze ja bym sie bala podawac go po tych 24h od otworzenia... (dlatego ja tez mrozilam choc w pojemniczkach po serku :P).
-=Lazanka=-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki”