Kącik zdesperowanych oswajających... ;p

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

K?cik Zdesperowanych Oswajaj?cych... ;p

Post autor: krwiopij »

to zalezy, w jak sposob to robi... jesli podchodzi do twojej dloni, gryzie ja i odskakuje, to nie pozwalaj mu na to... ale jesli przysiada sie do ciebie i tak delikatnie cie podskubuje, to prawdopodobnie jest to oznaka sympatii... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

K?cik Zdesperowanych Oswajaj?cych... ;p

Post autor: Nokeg »

podchodzi do mojej ręki obwachuje, wchodzi na nią, lize i podgryza, to chyba dobrze, szkoda ze mnie sie to niedokońca podoba:-) ale postaram sie przyzwyczaić
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

K?cik Zdesperowanych Oswajaj?cych... ;p

Post autor: lajla »

oj staraj, staraj i wzamian sam go podrat paznokciem, jesli jest to ten drugi spopsb o ktorym pisze krwiopijka to poprostu maly chce wyczyscic twoje "futro" ;) wiesz takie zachowanie ma za zadanie zblizac wiezi w rodzinie no sam wiesz jak to np. z lizaniem kotow jest itp ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

K?cik Zdesperowanych Oswajaj?cych... ;p

Post autor: krwiopij »

wydaje mi sie, ze on chce sie bawic... lajla ma racje - podrap go leciutko paznokciem, pozaczepiaj go do zabawy... maly cie lubi... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

K?cik Zdesperowanych Oswajaj?cych... ;p

Post autor: Nokeg »

niemam paznokci hehe:-) kupie sobie tipsy, tez go ugryze:-)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

K?cik Zdesperowanych Oswajaj?cych... ;p

Post autor: Nokeg »

jestem na dobrej drodze. Myjemy sie wzajemnie, staram sie delikatnie podrapac paznokciem, pogłaskać, chyba mu sie to podoba, lekkie podgryzanie mi teraz nie przeszkadza bo wiem co znaczy:-) wcześniej myślałem ze przymierza sobie sąbki gdzie je zatopić:-) do tego czasu byłem pewniejszy jadowitego ptasznika na dłoni nic szczurka z małymi ząbkami:-) czuje ze to bedzie wielka przyjaźń, jeszcze tylko nauczyć go zeby siedział mi na ramieniu, ale na to przyjdzie czas, mam go dopiero od czwartku:-) to 4 dzień
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”