Ca?y czas siedzi w domku

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

eljiah

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: eljiah »

Kupiłem 2 dni temu mojego upragnionego szczura i mam z nim klopot (mam nadzieje chwilowy)... Najpierw robil wdzedzie wykopki :? , a jak mu dalem domek, to teraz w nim siedzi i nawet nie raczy wystawic nosa :cry: ...

Co robic? :( ? Wyciagac go z tego domku i bawic sie z nim, czy dac mu spokuj, zeby sie przywyczail??
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: Mycha »

Twój szczurek jest w nowym miejscu i w domku czuje się bezpecznie, musisz zaczekać kilka dni aż się do Ciebie przyzwyczai- 2 dni to naprwdę mało :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Gremlin

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: Gremlin »

nie martw się za jakiś czas gdy zapachy zrobią się dla szczurka bardziej znjaome to wyjdzie i zacznie zwiedzać okolice - cierpliwości
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: niemfa »

Mycha ma racje, szczurek musi sie oswoic z nowa klatka i otoczeniem :) Zanim sie objerzysz twoj szczurek bedzie mykal po wszystkich zakamarkach twego pokoju :)

pozdrawiam

ps. Sliczne masz malenstwo
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
szybcia

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: szybcia »

podejrzewam ze wszystkie, a napewno wiekszosc szczuraskow na poczatku wydaja sie byc malutkie, zastraszone i wogole a potem robia sie z nich male diabielki :))
mozesz probowac wywabiac szczuraska przysmakami, ale o tym juz gdzies tu chyba bylo ;]
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: oliwi@ »

Mój szczur pierwszy miesiąc swojego życia w moim domu spędził w klatce (nie dał się nawet dotknąć) a teraz zasuwa w każdym zakamarku moich dwóch pokoi :P Taka cfana bestia 8)
eljiah

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: eljiah »

Jest juz coraz lepiej... Staje sie coraz bardziej ciekawski... Ale czasmi, jak cos stuknie to tak pedzi do domku, ze az sie omalo co na zakrecie nie zabije:P A pozniej wystawia nosek:) Zaczal mi nawet wchodzic na rekę (tylko na troche) w klatce i jakby obgryzac palce- delikatnie, troche łaskoczy:P Mam go 4 dzien, wiec wydaje mi sie, ze to dobry znak...:)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: Ania »

4 dni. Wspaniale efekty w tak krotkim czasie. Lize Cie i podskubuje bo ma Cie za przyjaznego mu czloonka stada ;). Powodzenia.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: Mycha »

Tak! Naprawdę nieźle! Jeszcze kilka dni i będzie zakochany w Tobie :wink: A siedział w domku bo mu smutno było, bo był zabrany od braci i swojego stadka- każdy by tak się czuł! Ale już niedługo Ty bedziesz jego stadkiem :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: oliwi@ »

Wy to macie szczęście ;) Ja szczura miesiąc oswajałam a nawet dziś jest on pewnego rodzaju indywidualistą :P Kilka dni i takie postępy to naprawdę sukces 8)
neris

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: neris »

Jejku :P ja w 4 dzień po kupieniu Neris mogłam tylko pomarzyć o tym żeby dotknęła mojej dłoni :P Teraz (po 2,5 miesiącach) też jest srednio oswojona ;P Jeszcze lubi uciekać przede mną :P może z wiekiem jej przejdzie :)
eljiah

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: eljiah »

Jestem w szoku... Mija 6 dzien, a on nie dosc, ze wychodzi z klatki po mojej rece, to jecze regularnie oblizuje mi palce i obgryza paznokcie... Troche jest jeszcze płochliwy, ale mam nadzieje, ze za kolejne 6 dni wszytko bedzie juz ok... :P
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: oliwi@ »

Congratulations :D
eljiah

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: eljiah »

THANKE YOU... o wlasnie zjada swoj domek- ach ta mlodziez- niczego dzisiaj nie szanuje!!!
eljiah

Ca?y czas siedzi w domku

Post autor: eljiah »

THANKE YOU... o wlasnie zjada swoj domek- ach ta mlodziez- niczego dzisiaj nie szanuje!!! :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”