[NIMFOMANIA] nadpobudliwosc samca

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[NIMFOMANIA] nadpobudliwosc samca

Post autor: Mycha »

Mnie się wydaje, że szczuras jest młody i bardzo napalony. Nie oznacza jednak, że musisz go dopuszczać, bo to naprawdę niczego nie zmieni. Kastracja to dobre rozwiązanie, ale wydaje mi się, że kiedy oddasz szczurcię problem minie, ale z kastracji masz więcej korzyści- np samczyk nie znaczy terenu.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[NIMFOMANIA] nadpobudliwosc samca

Post autor: Beeata »

Moje drogie ,skoro jeszcze zaden facet nie umarl od celibatu to dlaczego szczur mialby skonac? Mysle,ze juz ten bidny szczurek woli syczec na widok samiczki niz to zeby mu jajka obcieli .Nie wiem,dla mnie to okrutny zabieg :(
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Marcia

[NIMFOMANIA] nadpobudliwosc samca

Post autor: Marcia »

Szczurusia jutro opuszcza mój domek a mój szczurek , no cóz drapie sie już mniej i w sposoób mniej dramatyczny stara się wywąchać kto tak hałasuje na szafie ;). Sorrki za panike ale przeczytałam tu pare postów o tym jak szczurek zdechł bo hormony w nim buzowały itp. i pomyslałam że chyba nie wytrzymam psychicznie jak mojemu szczurkowi stanie sie coś tylko dlatego, że nie potrafie odmówić koleżance. Dzieki za info :)
PALATINA

[NIMFOMANIA] nadpobudliwosc samca

Post autor: PALATINA »

Kastracja, gdy się ma tylko jednego szczurka raczej nie jest konieczna.
Moim zdaniem chłopak przejął się obecnością dziewczyny. Troch ę go to ekscytowało, trochę irytowało... Normalne życie. Nic mu nie będzie!
Moi panowie całymi godzinami wzdychają do dziewczynek przy ich klatce, na co Zurka w obronie klatki fuka niesamowicie i gotowa jest pozabijać intruzów (To się nazywa romantyzm :roll: ).
Chłopaki jakoś żyją bez sexu, nerwicy nie mają. Dobrze, że jest ich trzech, bo nie muszą w samotności przeżywać niespełnionej miłosci! Choć Gratka to by się z nimi chętnie spotkała - Ona lubi zawierać nowe znajomości. :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”