Szczur ju? si? oswaja?, a teraz jest wystraszony

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

BartO

Szczur już się oswajał, a teraz jest wystraszony

Post autor: BartO »

naprawde!!! oj dzieki fajnie by bylo jakbys napisala !!!! dzieki wielkie napisz jak mozesz moze cosik odpisza
aaa i jeszcze jedno chcialem sie odezwac na gg zeby obgadac szczegoly ale coisk nei dziala nie pokazuje sie Twoj numer jakby co to sie odezwij na moj 1345919
BartO

Szczur już się oswajał, a teraz jest wystraszony

Post autor: BartO »

No napisalem na tym forum angielskim o Kini (wale ta nauke) i napisali np ze moze byc to Mate (czyli wiecie o co chodzi) alb ze trzeba czasu i tak jak doradzaliscie ...... kurcze nie wydaje mi sie (chociaz fajnei by bylo) ona tak sie nei zachowywala nie wiem panikuje sorry poczekam troszke moze coisk sie zmieni
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Szczur już się oswajał, a teraz jest wystraszony

Post autor: krwiopij »

ooops... nie zdarzylam nawet formy przemyslec, a ty juz wszystko zalatwiles... coz, sorry opoznienie... ;)

nie wydaje ci sie, ze wersja z dziwnym zapachem substancji do montowania okien moze byc prawdopodobna? moze kojarzy sie kini z jakims niebezpieczenstwem? mozesz sprobowac przestawic jej klatke na jakis czas w inne miejsce...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Szczur już się oswajał, a teraz jest wystraszony

Post autor: Beeata »

Sluchaj...w czasie wymiany okien szczuras byl w lazience,tak? Z lazienki raczej wszyscy korzystaja , inne zapchy,inne odglosy . Jesli okna wstawiali jacys budowlance to i oni pewnie tam wchodzili.Moze ktory ma awersje do szczurow i walnal w klatke raz i drugi? Nie przygladaj mu sie tylko bier szczurasa i oswajaj na nowo .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
BartO

Szczur już się oswajał, a teraz jest wystraszony

Post autor: BartO »

sluchajcie jzu jestem lepiej dzisiaij kinia w nocy przenosla ligninke na pieterko gdzie uwielbia teraz siedziec.Co do zapachow moze to byc prawda a nawet to ze ktos punkal w klatke mozliwe ale nie zauwazylem tego rodzice jej pilnowali mowili ze budowalncy z zaciekawienei sie jej przygaldali nie wiem trudno jest mi cosik powiedziec.KInia juz jest zywsza chodz nadal ma zawiasy , jeszcze jej dam dzien dwa bo jeszcze sie boi a potem od nowa oswajanie pozdrowka i dzieki
Krwiopijka nie przejmuj sie ze nie zdarzylas wazne sa checi dzieki wielkie!!!

A i jeszcze jedno napisze cos z senem jak wroce z zajec bo jak naarzie jestem nei przytomny bo dopiero co wstalm :P
BartO

Szczur już się oswajał, a teraz jest wystraszony

Post autor: BartO »

noooo juz Kinia wyzdrowiala juz jest taka jak dawniej to musialy byc te okna wytsraszyla sie i juz ufff jaki jestem szczesliwy dzieki wam wszytskim za rady :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Szczur już się oswajał, a teraz jest wystraszony

Post autor: krwiopij »

ciesze sie, ze juz wszystko w porzadku... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”