Wandale....

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Wandale....

Post autor: Morgana551 »

Wczoraj, podczas mojej nieobecności panowie otworzyli sobie klatkę i stwierdzili, że pójdą sobie na spacer. Gdy włożyłam ich do klatki i zabezpieczyłam drzwiczki zachowywali się jak dzikusy :o. Kermit przerażająco gryzł pręty na drzwiczkach. Poszłam spać. Po 30 minutach miałam jakieś dziwne przeczucie... Wstałam żeby zobaczyć co mnie dręczy. Nie pomyliłam się... Kermit WYRWAŁ pręty na drzwiczkach o.O. Miałam jeszcze jedno zapasowe... Nie mogę cały czas kombinować jak kupić nowe, pasujące drzwiczki. Moje pytanie jest takie - co zrobić żeby ogonek nie wyrywał prętów.... Wpadłam na pomysł aby obsmarować pręty cytryną ale nie wiem czy się to sprawdzi.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Wandale....

Post autor: noovaa »

Nie sprawdzi się :)

Jeśli szczur ma na tyle siły żeby rozwalić klatkę, najłatwiej byłoby ją zmienić. Używana, porządna klatka będzie dużo lepsza niż te tanie ocynki. Pręty będą o wiele mocniejsze. A póki co, nie pozostaje Ci nic innego jak zadrutować każdą dziurę :)

U mnie pręty w klatce same zaczęły odpadać po około 2 latach używania pierwszy. Takie niestety są te tanie klatki.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Wandale....

Post autor: Morgana551 »

Na szczęście tylko drzwiczki są rozwalone. Mam nadzieje, że do reszty się nie doczepią, bo na razie nie mam kasy na nowa klatkę ;/ Wiadomo jak to w akademiku wygląda... Jeszcze jestem na stażu także już wgl. trudno z kasą ;/
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”