Moje ogonki nie cierpią klatki

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Bazgralka
Posty: 60
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 8:06 am

Moje ogonki nie cierpią klatki

Post autor: Bazgralka »

Gabrysia i Marysia jakoś się ze sobą zaprzyjaźniły,jak przebywają w klatce,to śpią razem w hamaku, ale nienawidzą przebywać w klatce. Najchętniej przebywały by cały czas na wybiegu,biegały sobie po całym mieszkaniu, gdzie mają różne ulubione kąty (Gabrysia w kanapie, a Marysia na moim łóżku), wypuszczam je z klatki około 16 i przed 23 staram się złapać i zamknąć w klatce. Ale tego nie cierpią. Dodam, że mają bardzo dużą klatkę, urozmaiconą, w sumie ma sześć poziomów (to są dwie spore klatki połączone), na każdym poziomie jakieś atrakcje.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Moje ogonki nie cierpią klatki

Post autor: smeg »

Wybieg zawsze będzie bardziej atrakcyjny niż klatka ;) Łapanie szczurków można sobie ułatwić, jeśli będziesz je karmić raz dziennie wieczorem po wybiegu. Nauczą się wtedy po jakimś czasie, że w klatce czeka jedzenie i albo będą przybiegały na dźwięk sypania karmy, albo same będą po wybiegu czekać w klatce, aż je nakarmisz :D Muszą mieć tylko łatwy dostęp do niej, czyli np. klatka powinna stać otwarta na podłodze.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Bazgralka
Posty: 60
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 8:06 am

Re: Moje ogonki nie cierpią klatki

Post autor: Bazgralka »

Klatka stoi otwarta na podłodze, jest tak wysoka, że na niczym innym nie można jej postawić. Mają więc do niej dostęp i w środku smakołyki. Problem,że lubią podjadać na wybiegu, jakieś orzechy itp.,nawet ode mnie podkradają, o ile im pozwolę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”