AMATORKA Z DWIEMA PANNAMI !

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

implozja
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 16, 2014 11:17 am

AMATORKA Z DWIEMA PANNAMI !

Post autor: implozja »

WITAM, starałam sie przetrzepać forum, żeby znaleść odpowiedzi, ale jednak musze porządnie sie poradzić. mam dwie samiczki od 4 dni, jedna od razu odważna i koleżeńska, druga troszke sie jeszcze boji, ale już wychodzi z klatki i przychodzi na ręce. wszystko w porządku jednak zdarza im sie zrobić kupy na sofe. nie wiem w jaki sposób dać im do zrozumienia, ze mają tak nie robić? wsadzam je póki co do klatki an jakiś czasm gdy zrobią kupke na sofe. do tego czytałam, że mogą mnei posikiwać, jednak zaczeło sie to teraz wrecz co chwile. szczególnie odważniejsza samiczka która sie bardziej zakolegowała ze mna, ciągle mnie posikuje, dosłownie co 15 sekund. ino sie wytrze to zaraz walnie mi nowego sika. co prawda na początku były to małe kropelki a teraz jest tego coraz więcej ! druga samiczka też czasem posikuej ale bardzo rzadko i mniej. moge je tego oduczyć czy niestety już bede skazana na siuśki :)? w dodatku ipatrzyły sobei mój czerwony kocyk i też zaczeły ciągle na niego sikać :) nie wiem czy sikają na coś jeszcze, ale wolalabym je tego oduczyć, prosze o rady. dodam że samiczki mają jakies 5 miesiecy. facet powiedział ze mają 3 miechy, ale widać gołym okiem, że mają 5 a nawet 6 miesięcy :)
Magda-po-prostu
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 10, 2014 10:20 pm

Re: AMATORKA Z DWIEMA PANNAMI !

Post autor: Magda-po-prostu »

To normalne u szczurów, że posikują. One po prostu znaczą. Ciesz się, że masz samiczki, bo u samców mocz jest intensywniejszy w zapachu ;p Co do kupek to nie wiem. Moje szczurki, też samiczki, na początku waliły kupkami jak te twoje, ale po jakimś czasie, gdy już często je wypuszczałam i przyzwyczaiły się do pokoju, przestały. Może to taka kwestia... Nie ma pojęcia w tej sprawie ;)
Magda-po-prostu
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 10, 2014 10:20 pm

Re: AMATORKA Z DWIEMA PANNAMI !

Post autor: Magda-po-prostu »

No i oczywiście znaczenia nie oduczysz, niestety dla nas ;) Choć w ten sposób pokazują nam, że traktują nas za część stada czy coś w tym rodzaju, więc to jakiś pocieszenie ;) Radziłabym zakupić mokre chusteczki i konsekwentnie wycierać. Podobno w Carefurze jest duża paczka dość tanio ;)
implozja
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 16, 2014 11:17 am

Re: AMATORKA Z DWIEMA PANNAMI !

Post autor: implozja »

po umyciu rąk mydłem oczywiście od razu dostałam kolejną dawke :-) kochane stworki, dla mnei to nei problem, tylko chłopa troche irytuje. ale przyzwyczai sie :) dzięki :)

p.s
czyli wkładanie ich do klatki gdy to zrobią nie ma najmniejszego sensu?
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: AMATORKA Z DWIEMA PANNAMI !

Post autor: noovaa »

Nie ma, ale jest szansa że z czasem będzie mniej intensywnie :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”