2 miesięczny szczurek

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Alkkoo
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 18, 2014 12:41 am

2 miesięczny szczurek

Post autor: Alkkoo »

Witam. Zamówiłem sobie samiczkę ogonka - 2 miesięczną. Odebrał mi ją brat. Myślałem, że będzie o dużo mniejsza i lekko się zdziwiłem. Tutaj fotka:
http://www28.speedyshare.com/fpbMk/down ... AG0722.jpg
Czy jest to faktycznie 2 miesięczny szczurek?
Siedzi ze mną cały czas, już się nie boi, ale czy jego wielkość może sprawić kłopoty w szkoleniu? Czy to raczej mniej istotne w tej kwestii? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: 2 miesięczny szczurek

Post autor: Morgana551 »

Może mieć 2 miesiące z hakiem. To młody szczurek nie powinno być problemu. Szczury to dość spore gryzonie. Obecnie mój 7,5 miesięczny Gizmo ma 32cm (razem z ogonem). Samiczki mają około 25cm ale wiadomo mogą zdarzyć się wieksze okazy :) No i następna sprawa. Szczury mają silny instynkt stadny. Ich podstawowe potrzeby to nie tylko odpowiednia dieta, klatka oraz wybiegi ale też przynajmniej jeden towarzysz tej samej płci. Także adoptuj swojej szczurzycy koleżankę. Im szybciej tym lepiej.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Alkkoo
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 18, 2014 12:41 am

Re: 2 miesięczny szczurek

Post autor: Alkkoo »

Morgana551 pisze:Może mieć 2 miesiące z hakiem. To młody szczurek nie powinno być problemu. Szczury to dość spore gryzonie. Obecnie mój 7,5 miesięczny Gizmo ma 32cm (razem z ogonem). Samiczki mają około 25cm ale wiadomo mogą zdarzyć się wieksze okazy :) No i następna sprawa. Szczury mają silny instynkt stadny. Ich podstawowe potrzeby to nie tylko odpowiednia dieta, klatka oraz wybiegi ale też przynajmniej jeden towarzysz tej samej płci. Także adoptuj swojej szczurzycy koleżankę. Im szybciej tym lepiej.
Tak, wiem. Organizuje większą klatkę i zaraz szukam jej koleżanki :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”