Samiec szczura buduje gniazdo

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

18weronika19
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 11, 2013 9:36 pm

Samiec szczura buduje gniazdo

Post autor: 18weronika19 »

A więc tydzień temu wykastrowałam moje 2 szczurki. Weterynarz kazał mi jako ściółke dać ręczniki papierowe. Jeden z moich szczurków zaczął budować gniazda. Jaka jest tego przyczyna i dlaczego tak robi?
Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Samiec szczura buduje gniazdo

Post autor: noovaa »

Robi sobie pewnie wygodne posłanie, to nic dziwnego ;)

P.S. Zamiast ręczników, ja używam podkładów higienicznych z apteki, dużo lepiej w moim przypadku się sprawują po operacjach.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samiec szczura buduje gniazdo

Post autor: Hanka&Medyk »

noovaa pisze:P.S. Zamiast ręczników, ja używam podkładów higienicznych z apteki, dużo lepiej w moim przypadku się sprawują po operacjach.
Przede wszystkim wchłaniają mocz, a oprócz tego są przyjemne w dotyku dla dupek po operacji :) i łatwo się je sprząta - zwija i wyrzuca.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
18weronika19
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 11, 2013 9:36 pm

Re: Samiec szczura buduje gniazdo

Post autor: 18weronika19 »

noovaa pisze:Robi sobie pewnie wygodne posłanie, to nic dziwnego ;)

P.S. Zamiast ręczników, ja używam podkładów higienicznych z apteki, dużo lepiej w moim przypadku się sprawują po operacjach.
Dzięki za radę z tymi podkładami :), naprawdę dobrze wchłaniają mocz i szczurki ich nie gryzą :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”