śpiące królewny

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

amfa
Posty: 40
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:55 pm

śpiące królewny

Post autor: amfa »

moje dziewczyny cały czas śpią naj lepiej w tunelu albo w domku biegają i jedzą tylko w nocy
jak już wstają jak im się da coś gratis do jedzenia to jeszcze jeszcze coś się tam ruszą
są zdrowe tylko zastanawia mnie ta ospałość w czasie zimowy a nagłą aktywność jak dostaną jeść
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: śpiące królewny

Post autor: Osna »

Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
amfa
Posty: 40
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:55 pm

Re: śpiące królewny

Post autor: amfa »

z tego wątków nic się nie dowiedziałam ja mam 2 szczurki samice matkę i córkę cały czas mają otwartą klatkę ,ale tak masz racje możliwe ze to przez pogodę stan zimowy czy niskie ciśnienie tylko ze ona są takie nawet jak je zabieram do Grudziądza itp jak bym nie wiem miśki brała
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: śpiące królewny

Post autor: Osna »

Problem w tym, że to forum jest i tak mało czytelne i chaotyczne, trudno cokolwiek znaleźć merytorycznego. Jest wiele wątków o tym samym i wiele z nich nie wyczerpuje tematu, bo użytkownicy wolą pisać o sobie zamiast skupić się na konkretnym problemie. Jeśli wciąż będzie się tu tworzyć wątki podmiotowo, a nie przedmiotowo, w końcu forum przestanie funkcjonować. Marudzę, bo jestem w miarę świeżym posiadaczem szczurów i zależy mi na nauczeniu się czegoś- tylko jak, skoro trudno tu cokolwiek znaleźć? No chyba że oswoję z panującym tu zwyczajem i też będę sobie wątki osobiste tworzyć...
A tymczasem regulamin forum:
12. Wszelkie tematy, których treść była poruszana na Forum, będą blokowane, łączone z istniejącymi tematami lub kasowane.
Może zamiast utrudniać pracy moderatorom, zaczęlibyśmy ją ułatwiać i używać opcji "szukaj"?

Piszę specjalnie w liczbie mnogiej, bo zjawisko tutaj jest niestety powszechne.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
amfa
Posty: 40
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:55 pm

Re: śpiące królewny

Post autor: amfa »

no to pozostaje mi tylko podłączyć się do tamtego wątku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”