Boję się

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

dziarkax95
Posty: 7
Rejestracja: wt lip 29, 2014 9:53 am

Boję się

Post autor: dziarkax95 »

Hej. Troche dziwny temat/pytanie ale czy wy też tak macie, że boicie się trzymac szczurka na ramieniu lub w kapturze? Ja np. boje się, że on spadnie i coś sobie zrobi. Jak to jest u was siedzą grzecznie? ::)
W świecie pełnym niena­wiści ciągle mu­simy mieć nadzieję.W świecie pełnym zła,wciąż mu­simy być pełni otuchy.W świecie pełnym roz­paczy,na­dal mu­simy mieć od­wagę,by marzyć.W świecie za­nurzo­nym w nieuf­ności,my ciągle mu­simy mieć siłę,by wierzyć.
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Boję się

Post autor: mikanek »

Nie siedzą grzecznie i mogą spaść, lepiej ich tak nie transportować.
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
Zgaga
Posty: 25
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 2:41 am
Lokalizacja: Wawa, Lublin

Re: Boję się

Post autor: Zgaga »

Moje bąble trzymają się na tyle mocno, że nic im nie grozi :)
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Boję się

Post autor: sliwkowapanna »

Jak szczurek jest młody i nie "umie" się trzymać to nie noś. Moje dopiero ok 3-4 miesiąca zaczęły się pewnie trzymać
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
dziarkax95
Posty: 7
Rejestracja: wt lip 29, 2014 9:53 am

Re: Boję się

Post autor: dziarkax95 »

Nie chodzi mi o to, żeby je tak transportować czy coś w tym stylu jak piszecie. Po prostu nawet jak siedze przy biurku i mam bluze z kapturem to mam obawy, że jak mój ogon tam wejdzie to potem spadnie. Być może to moja fobia taka tylko. ::)
W świecie pełnym niena­wiści ciągle mu­simy mieć nadzieję.W świecie pełnym zła,wciąż mu­simy być pełni otuchy.W świecie pełnym roz­paczy,na­dal mu­simy mieć od­wagę,by marzyć.W świecie za­nurzo­nym w nieuf­ności,my ciągle mu­simy mieć siłę,by wierzyć.
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Boję się

Post autor: sliwkowapanna »

Na krześle nie powinno się nic stać, raczej nie ma jak wypaść, po plecach i tak się zatrzyma między Twoimi plecami a oparciem. No chyba, że wariat się trafi, który będzie skakał w dal:)
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”