Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: Niamey »

Nie, nie weszłyby ;) Tak samo jak ty może i byś wszedł do pudła 1mx1m, ale mieszkać byś tam nie mógł.
Mały Szkodnik
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 28, 2009 5:15 pm
Lokalizacja: warszawa

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: Mały Szkodnik »

moim skromnym zdaniem.. najlepiej zrobisz jak połączysz klatkę po chomikach i ... tą większa.. ( w większej jak już wiesz koniecznie musisz zwrócić uwagę na odstępy między prętami.. bo szczególnie młode mogą nawiać), co do Twojego ostatniego postu.. ok samiczki są mniejsze.. ale z mojego doświadczenia (no może nie największego na stałe 2 chłopaków i z 13- 14 szczurzych bab od +-1996-1998 w tym ponad 10 lat przerwy).. samiczki... to wrodzone adhd.. na początek iiiiiiiiiiiii; polecam chłopców... (choć ostatnio mam same baby a chłopaków na przechowanie tylko biorę).. co do rodziców.. to jak dla mnie nie ma 1 szkoły.. moi kiedyś byli bardzo przeciwni, a jak się zjawił... to szczuras (6jego koelga odszedł praktycznie bez walki) stał się członkiem rodziny.. jak Misiek był chory to całe jego leczenie opłacili.. ale -Ty swoich znasz i możesz ocenić na ile Ci pozwolą i pozwolą
powodzenia... i adoptuj szczurasy a nie kupuj ;)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: noovaa »

honda12512 pisze:A samiczki nei weszły by do tej po chomiku ,przecięz są mniejsze od samców ;) ??.
Jedna z moich samic dorównuje wielkością i wagą chłopakom.
Po za tym są bardzo ruchliwe, potrzebują miejsca i przestrzeni, a jeśli tego jest mało w klatce może dochodzić również do poważnych kłótni. Szczurki mają swoje charakterki, humorki, gorsze dni ... czasem śpią na kupie, czasem chcą spać same... czasami cały dzień siedzą w koszyku, czasem calutką noc rozrabiają i brykają ... Należy zapewnić im klatkę w której będą miały możliwość brykania i zabawy czy odseparowania się na "bezpieczną" odległość w razie sprzeczki.

Pamiętaj że w momencie kiedy decydujemy się na zwierze, to nie zwierze jest dla nas, ale my dla niego ... co znaczy, że powinniśmy zadbać o jak najlepsze warunki, a taki szczurek na pewno odwdzięczy się za nie miłością i zaufaniem.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
SugarbabyLove
Posty: 79
Rejestracja: sob lis 26, 2011 8:52 am

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: SugarbabyLove »

ja mam klatkę coś nA 55-60 cm wysoką i jak narazie styka:) jak uzbieram kase to kupię wiekszą.
Moim zdaniem powinieneś/aś kupić od kogoś tutaj z forum szczurka albo moze popytaj czy ktoś z twoich znajomych nie ma do oddania/sprzedania za pare groszy.
Co do zoologika.. no cóż racja zwierzeta są w małych terrariach ale ja wam powiem jeszcze coś ze tutaj w niemczech bylam w 2 zoologikach i tutaj trzymaja je w duzych klatkach a nie w takich malenstwach jak w PL.

Boshe te fotki z linku z tych hodowli... masaaakra jak tak można??
Obrazek
Moje Ogony..
Kochana Łatka i Jej siostra Czarnulka :)
http://www.fotosik.pl/u/SugarbabyLove/album/1036331
Awatar użytkownika
SugarbabyLove
Posty: 79
Rejestracja: sob lis 26, 2011 8:52 am

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: SugarbabyLove »

oj przepraszam ja mam klatkę 55x 38 x 62 i jest Ok w sam raz dla2 :)
Obrazek
Moje Ogony..
Kochana Łatka i Jej siostra Czarnulka :)
http://www.fotosik.pl/u/SugarbabyLove/album/1036331
Awatar użytkownika
awesomer
Posty: 47
Rejestracja: pn mar 26, 2012 6:03 pm

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: awesomer »

Chomiczówki nie są dobre dla szczurków, natomiast klatka szczurków jest dobra dla chomików... ;)
Ze mną: jeszcze nie mam podopiecznych. ;]
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: KITEgirl »

awesomer pisze:Chomiczówki nie są dobre dla szczurków, natomiast klatka szczurków jest dobra dla chomików... ;)
klatka dla szczurów ma przeważnie zbyt duże odstępy między prętami i chomik z łatwością przechodzi.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: klimejszyn »

KITEgirl pisze:
awesomer pisze:Chomiczówki nie są dobre dla szczurków, natomiast klatka szczurków jest dobra dla chomików... ;)
klatka dla szczurów ma przeważnie zbyt duże odstępy między prętami i chomik z łatwością przechodzi.
niekoniecznie ;) dwuszczurówki zazwyczaj mają odstęp między prętami ok 1cm, a syryjek z takiej nie wyjdzie, dżungar u mnie tez nie wychodził ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Klatka po chomiku dla szczurka ??.

Post autor: KITEgirl »

dlatego napisałam 'przeważnie' ;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”