Transporter-wózek

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
OneLastRat
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 28, 2011 5:10 pm
Kontakt:

Transporter-wózek

Post autor: OneLastRat »

Właśnie kolega który się wcale nie zna na szczurkach przypadkowo podrzucił mi świetny pomysł....
Jak wygląda transport większej ilości ogonków do weta? Szczególnie jeśli nie mamy auta? Okropnie - ciężkie dupki upchane w ciasnym transporterku to nie jest przyjemność ani dla nas ani szczególnie dla naszych ukochanych pupili.
Dlatego odpowiedz na tekst "Na szczęście nie ja niosłam transporter z wszystkimi 6-cioma grubymi zadkami bo bym chyba w połowie drogi wysiadła :D" która brzmiała niby idiotycznie "było sobie wziąć wózek:D" podsunęła mi taką myśl:

A gdyby załatwić od kogoś nieużywany wózek po dziecku i jakimś bystrym sposobem przerobić to na klatko-wózek który służyłby za transporterek do weterynarza, czy nawet na letnie spacerki po słoneczku dla tych którzy nie mają podwórka na którym mogliby zafundować ogoniastym wybiegi?

Powiedzcie mi co o tym myślicie bo jak dla mnie EUREKA - proszę o rzetelne opinie, nawet takie które zgaszą mój zapał.
Domyślam się że będzie kilka "ale", jednak myślę że co całe forum głów to nie jedna :D I jakoś pomożecie mi dopracować ten pomysł tak żeby był sensowny ;)

Pozdrawiam, mizianka dla pupili przesyłam i czekam na odpowiedzi :D
Ze mną: Asmodeusz, Felix, Nefer, Rubin, Ghost, Szynszyla
+ Baron von Uowiec - nowy nabytek <3

Po drugiej stronie: Nero
[*] Szczur [*] Jess [*] Marcel [*] Kapsel [*] Wafel [*] Bezimienny malec [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Transporter-wózek

Post autor: zuzka-buzka »

Hahaha, świetny pomysł! :D
Minusami może być to, że: mogą zaszczać cały spód, albo zakupciać na miękko i ciężko będzie doprać, ludzie dookoła będą się z nas strasznie śmiać :P szczególnie jak wyjdziemy na letni spacerek ze szczurkami :D
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
OneLastRat
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 28, 2011 5:10 pm
Kontakt:

Re: Transporter-wózek

Post autor: OneLastRat »

Na spód oczywiście szły by jakieś szmatki, coś co można wymienić. Ew pod to można wkładać jak dla dziecka - folię nieprzemakalną i mamy problem z głowy ;) A ludzie akurat mnie osobiście wcale nie obchodzą ;) Oni mogą w torbach psy nosić i zakładać im sweterki to ja mogę w wózku szczurki wozić :D
Ze mną: Asmodeusz, Felix, Nefer, Rubin, Ghost, Szynszyla
+ Baron von Uowiec - nowy nabytek <3

Po drugiej stronie: Nero
[*] Szczur [*] Jess [*] Marcel [*] Kapsel [*] Wafel [*] Bezimienny malec [*][/b][/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Transporter-wózek

Post autor: IHime »

Wózki są z tkanin, więc jakiś znudzony albo zdesperowany gryzaczek mógłby wyprodukować wyjście ewakuacyjne. Ja bym najwyżej przymocowała zwykły transporter albo kosz piknikowy na podwozie od wózka.
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Transporter-wózek

Post autor: Entreen »

Wizja szczurów w wózku - bezcenne ;D

już prędzej widzę to na takich wózkach-bagażówkach - może wtedy przechodnie nie umrą ze śmiechu :)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Transporter-wózek

Post autor: klimejszyn »

wózek dziecięcy wydaje mi się komiczny, jeśli mówimy o szczurach ;)
ale są transportery na kółkach z rączkami - jak w walizkach.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Transporter-wózek

Post autor: Afera »

klimejszyn pisze:wózek dziecięcy wydaje mi się komiczny, jeśli mówimy o szczurach ;)
ale są transportery na kółkach z rączkami - jak w walizkach.
Dokładnie. ;D Ale jak się ma zwykły transporter bez kółek i nieużywany wózek... to czemu nie, kto się skapnie? :P
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Transporter-wózek

Post autor: Kameliowa »

Dla mnie to tez jest zbyt... komiczne :D Nie czułabym się swojo pchając przed sob wózek ze szczurem..
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”