Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: BlackRat »

:)
Durszlaczków może poszukaj w innych sklepach, też na pewno coś znajdziesz.
Ja tak od siebie dodam, że wstawiałbym zamiast tych małych koszyczków taki jeden czy dwa na całą szerokość klatki.
Tutaj http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... start=1035 masz zdjęcia klatek forumowiczów, ale pewnie znasz już ten temat ;)
Acha, nie wiem jak inne ale moje dzieciaki zawsze uwielbiają kołderki, hamaczki też, ale jak jest zimno zawsze wolą kołderki, więc może pomyśl i o tym ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: Malachit »

Ta klatka jest świetna, fajnie ją wyposażyłeś i fajna jest ze względu na to, że na wszystkich ścianach ma poziome pręty i wszystko dużo łatwiej mocować... co do kołderek to lepiej najpierw poczekaj na szczury, bo moje wszelkiego rodzaju luźne materiały i kołderki roznoszą w drobny mak :P ale możesz też zszywać dwa hamaki (jeden pod drugim, tak jak tutaj w lewym górnym rogu mam Obrazek) i wtedy większa możliwość skakania i spania dla szczurów ;) i też polecam koce polarowe z ikei jeśli masz do niej dostęp
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: mikemb »

BlackRat pisze::)
Durszlaczków może poszukaj w innych sklepach, też na pewno coś znajdziesz.
Ja tak od siebie dodam, że wstawiałbym zamiast tych małych koszyczków taki jeden czy dwa na całą szerokość klatki.
Tutaj http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... start=1035 masz zdjęcia klatek forumowiczów, ale pewnie znasz już ten temat ;)
Acha, nie wiem jak inne ale moje dzieciaki zawsze uwielbiają kołderki, hamaczki też, ale jak jest zimno zawsze wolą kołderki, więc może pomyśl i o tym ;)
Ano wlasnie z koszyczkami jest ten problem ze jesli sa duze to i bardzo wysokie(glebokie) od 15 cm w gore i wiecej a klateczke mam dosc spora bo 50 cm gleboka :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: ssylvusia »

W Carrefourze są duże i płytkie w przeróżnych kolorach. Największy jest formatu a4 i ma max. 5cm głębokości. Są naprawdę super i mają prostopadłe ściany, dzięki czemu można je równo zawiesić w klatce :)
ObrazekObrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: Malachit »

No właśnie ale format A4 jest za krótki na klatkę 50cm ;) niestety nie ma chyba do takiej klatki koszyka na całą głębokość.
W ogóle super, że się aż tak zaopatrzasz jeszcze przed przyjęciem do siebie szczurów :)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: BlackRat »

Zawsze można przeciąć jeden koszyczek i "doczepić" do drugiego np. szerszymi bokami, wtedy będzie fajny, spory tarasik ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: mikemb »

Hejka kochani od wczorajszego popoludnia mam dwie dziewczyny sliczne, pokic o nieco musza sie zadomowic dlatego poki co nie mecze ich sesja zdjeciowa hahahahahah. Sa cudne, tymczasowo to Kreska i Kropka heheheh zobaczymy czy imiona corci mojej przypadna do gustu. jedna to rozrabiaka(kreska) biega i szaleje po calej klatce, druga(kropka) niesmiala bardzo chowa sie, ale jak tylko odejde od klateczki niesmialo zaczyna fikac po calej klatce. W nocy byl szal cial hahahah myslalem ze rozwala klateczke tak fikaly , szalaly, ganialy sie i bawily.... rano dostaly po smakolyku i busiaku i do pracy niestety czas....

ps

pierwsza fotka kiepskiej jakosci z tel po ciemku robiona jak obie byly razem, ta z calym szarym pyszczkiem to kropka, druga z kreseczka - kreska heheheh
https://plus.google.com/photos/10643832 ... _cnRjryuMA
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: BlackRat »

Mike, rany, jakie piękne dziewczynki! :) W końcu masz swoje wymarzone ogoniaste dzieci (poza tym bez ogona ;) )
Załóż im temacik w "naszych pupilach" [ http://www.szczury.org/viewforum.php?f=37 ] i dziel się swoim szczęściem z nami ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dla początkującego...klatka rodzaj i nie tylko.

Post autor: mikemb »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”