Mój sposób na urządzenie klatki

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
asuperka4
Posty: 9
Rejestracja: sob sie 09, 2014 7:33 am

Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: asuperka4 »

Jak wiemy w kazdej klatce jest:sciółka poidełko jedzenie i domek dla szczura. Ale ja mam coś jeszcze...... Mój szczurek jest mały ok.1,5 miesiaca. Ja do klatki włożyłam piłeczkę do ping ponga. Sczur tego nie pogryzie i nie zniszczy ponieważ piłka ma juz taki krztałt. Zawsze się śmieje kiedy on sie nią bawi: skacze na nią, jak sie poturla on za nią... Bawi się jak kot. Piłeczki nie trzeba wyciągać z klatki poniewaz on sam sie tak bawi i jej nie zniszczy......... ;) Tez włożyłam pogiętą gałązke ale zaparzoną zeby nie była szkodliwa dla szczurka....... A wy jakie macie sposobu na urzadzenie klatki??? :)
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: sciurus vulgaris »

Jest temat o klatkach, można sobie pooglądać.. Co do piłeczki - jak podrośnie, to pogryzie, gwarantuję. ;)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: Kameliowa »

Wyrzuciłam ten twój drugi temat. Co do gryzienia- jest ono ważne dla ścierania zębów, więc pamiętaj, że coś zawsze musi być w klatce go podgryzania :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
asuperka4
Posty: 9
Rejestracja: sob sie 09, 2014 7:33 am

Re: Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: asuperka4 »

Wiem mam kostkę i kolbę. Co do gryzienia szczur nie po gryzie nie ma takiej buzi wyślizgnie mu się z buzi jak bedzie chciał ugryzc ^-^
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: sciurus vulgaris »

Niejedna piłeczka pingpongowa już u mnie w mieszkaniu umarła śmiercią tragiczną więc naprawdę - gwarantuję. :)
carola138
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 24, 2011 1:18 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: carola138 »

gwarancję pogryzienia piłek mogę podpisać.
moja córka trenuje tenis stołowy i pogryzionych piłeczek(przez szczury) mamy pod dostatkiem ;)
Awatar użytkownika
radioactive4
Posty: 81
Rejestracja: wt cze 17, 2014 7:16 am

Re: Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: radioactive4 »

Oj piłeczki pingpongowe... kauczukowe (bardzo smakowały)... wszystkie poległy w nierównej walce ze szczurzymi ząbkami. Nawet Food-Ball staje się coraz bardziej obgryziony. Ostatnio poszło poidełko... a niemal co drugi dzień zszywam hamaczki :( Wiem, że nie ten temat, ale zastanawiam się, czy nie iść do weta na przypiłowanie? Zwłaszcza zęby od Vivi mi się wydają nienaturalnie długie (i lekko krzywawe), a paznokcie to już na pewno.
Morgana & Vivimorte & Amarena
asuperka4
Posty: 9
Rejestracja: sob sie 09, 2014 7:33 am

Re: Mój sposób na urządzenie klatki

Post autor: asuperka4 »

U mnie jedynie chomik próbował włożyć do polika piłke kałczukową i by sie mu prawie udało gdyby nie moja reka która zabrała mu skarb :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”