Zeżarły klatkę!

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Visteria
Posty: 11
Rejestracja: sob paź 18, 2014 4:06 pm

Zeżarły klatkę!

Post autor: Visteria »

Witam. Mam "malutki" problem z klatką swoich szczurasów, a konkretnie z kuwetą. Posiadam plastikową kuwetę, którą jedna ze szczurzyc namiętnie obgryza. Raz już wygryzła dziurę tak dużą, że obie uciekły i zrobiły sobie nocną eskapadę. Dałam jednak radę jakoś ją załatać. Problem jednak w tym, że obgryza teraz całą resztę brzegów kuwety i już zdążyła zrobić kolejną dziurę wielkości grosza. Dlatego mam pytanie. Czy macie może namiary na kogoś, kto na zamówienie zrobi mi kuwetę metalową lub szklaną? Od razu mówię, że nie mam zamiaru łatać kuwety kątownikami i innymi pierdołami i chcę kupić gotową bez rozdrabniania się ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zeżarły klatkę!

Post autor: Paul_Julian »

Na allegro mozna było kiedyś zamówić metalowe kuwety .
Użytkownik na razie nie ma żadnych w sprzedaży, ale może napisz ?
http://allegro.pl/show_user.php?search=4woman1
Tutaj jest archiwalna aukcja :
http://archiwumallegro.com.pl/kuweta+sz ... l#form_tok

F.H. RCF
Marcin Fyda
33-316 Rożnów 145
tel 184403284
tel kom 723688965
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Zeżarły klatkę!

Post autor: yss »

Visteria, w Hipciu są dostępne takie osłony wewnętrzne na kuwetę jakby co. (wiem, że wolisz coś pancernego ale może ktoś jeszcze zajrzy z podobnym problemem ;) )
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”