Gdzie umieścić klatkę?

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Gdzie umieścić klatkę?

Post autor: jestemsen »

hej,
Niedługo będę się przeprowadzać do nowego domu i mam niemałą zagwozdkę, gdzie umieścić w nim klatkę. Na chwilę obecną mieszkam w mieszkaniu, gdzie mam tzw swój pokój, który służy mi za sypialnię, jadalnię, garderobę, pokój do pracy etc. Jakby jasne dla mnie zawsze było, że szczury mieszkają w tym pokoju ze mną i jest cacy ;D

Za parę miesięcy będę się przeprowadzać do domu jednorodzinnego i już się martwię tym, gdzie będzie stała klatka. Chcialabym, aby była w miejscu, gdzie przebywa się najczęściej (w tym przypadku myślę, że będzie to salon), ale nie będzie w nim drzwi... Czyli w trakcie wybiegu mogłyby spierdzielić do kuchni, na schody czy gdzielkowiek jeszcze. A nie chciałabym ich potem szukać w duzym domu :( Sypialnia też nie wydaje mi się najlepszym pomysłem, ponieważ przez większość czasu byłyby tam pewnie same.

Stąd też moje pytanie dla osób mieszkających w domach jednorodzinnych: gdzie stoją klatki waszych szczurów? :)
Będę wdzięczna za wszystkie rady
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gdzie umieścić klatkę?

Post autor: Paul_Julian »

Myślę, ze najbezpieczniej będzie jesli nadal będa u Ciebie w pokoju, nawet jesli tam najczęsciej nie siedzisz. Własnie ze względu na to zabezpieczenie drzwiami, ale tez przez to, że szczury potrzebują mieć spokój i trochę ciszy dla siebie.
Nie martw się tym, ze będą same - mają siebie :D
Ułóż sobie tak dzień, żeby znaleść czas na szczurze wybiegi - w tym czasie idź do swojego pokoju, poczytaj ksiązkę czy posiedź przy laptopie (jesli uzywasz), a ogony niech latają po pokoju.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: Gdzie umieścić klatkę?

Post autor: jestemsen »

A nie będzie to dla nich za dużo spokoju i ciszy? :P Do tej pory cały czas siedzielismy razem ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gdzie umieścić klatkę?

Post autor: Paul_Julian »

To już tak wymysl, zeby spędzać czas z nimi :D Szybko sie tez pewnie przyzwyczają , jesli bedziesz do nich przychodzic o okreslonej porze na wybieg czy wspólną zabawę. I o tej godzinie będa czekać :) A jak sie im bedzie nudzic to bedą bawić się miedzy sobą.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”