Transport szczurków w klatce?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Transport szczurków w klatce?

Postprzez edgein » Śr sie 31, 2016 6:16 pm

Czy jest dopuszczalne w pociągach???
edgein

Re: Transport szczurków w klatce?

Postprzez Paul_Julian » Śr sie 31, 2016 8:16 pm

Wolno przewozić zwierzaki w pociągu, ale nie w klatce tylko w transporterku.
Klatka jest zbyt niebezpieczna ( łatwo o odpięcie klipsów mocujących) i dodatkow zwierzaki przyzwyczajone do ciepła i braku wiatru mogą się przeziębić.
Transporterek musi być zawsze w torbie, nie można nieśc luzem w ręku ( ze względu na możliwość przeziebienia). Jak jest taka pogoda jak teraz ( czyli 20 st C) to dajemy transporter w zwykła torbę bawełnianą ( taką eko-torbę).
Jak jest nieco chłodniej, to mozna owinąc transporter ręcznikiem czy starą bluzą i dać do większej eko-torby.
A jak jest zimno ( czyli poniżej 10stC na jesień lub w zimę) to wtedy musimy mieć taką sportową torbę, a w zimie dodatkowo termofor.

Tutaj masz duży temat : viewtopic.php?f=180&t=33964
Szczursieny :
Sowa,Nezumi,Mink,Bubuś,Mucha,Fru-Fru
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka ;_;
Paul_Julian

Postprzez edgein » Cz wrz 01, 2016 7:26 am

Dzięki za odpowiedź, chociaż nie chodzilo mi o kwestie bezpieczenstwa, higieny itp. Chodziło mi czy jest DOPUSZCZALNE wg regulaminu przewozenie szczurow w klatce w pociagu. Czy konduktor sie nie doczepi, czy mam do tego prawo. Mam?
edgein

Postprzez edgein » Cz wrz 01, 2016 7:32 am

Muszę przewieźć w klatce bo tam dokąd jadę, nie ma klatki, w której mogłyby mieszkać, a chcę wyjechać na dłużej...
edgein

Postprzez smeg » Cz wrz 01, 2016 9:40 am

Lepiej przewieźć klatkę osobno, a szczury w transporterze. Ale tak, jest to dopuszczalne według regulaminu PKP.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
smeg

Powrót do Transport