Transport szczura w zimę

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: smeg »

http://www.krakvet.pl/trixie-transporte ... 13421.html - transporter Trixie, prawie identyczny jak Ferplast Aladino Medium, ale dużo tańszy. Sama miałam taki dla szczurów, potem sprzedałam go, kiedy musiałam je oddać, ale kupiłam taki sam dla mojej myszy, tak więc mogę go polecić ;) Na stronie Krakvetu jest chyba najtańszy ze wszystkich sklepów internetowych.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
rozawgardle
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 15, 2010 2:40 am
Lokalizacja: Toruń/Słupsk

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: rozawgardle »

Być może źle go zmierzyłam, butelka plastikowa mieści się w nim spokojne.
Poza tym kupiłam termofor, który jest idealnie dopasowany do dna transportera.
Przygotowane, teraz wystarczy wsadzić tam szczurzynkę, która niestety... boi się ręki wsadzonej do klatki.
Nie chciałabym, by znów uciekła.
atrament, w przeciwieństwie do krwi, nigdy nie schnie.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: Paul_Julian »

Włóz do klatki rękę , ale troche schowaną w rękaw, może się zaciekawi i wlezie w rękaw :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
rozawgardle
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 15, 2010 2:40 am
Lokalizacja: Toruń/Słupsk

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: rozawgardle »

Transport szczura (w jedną i drugą stronę) - sukces. Male, strachliwe przewiezione w transporterze, opatulone ciuchami [same grube swetry ;) ] . Pingwini termofor i... zero kichania malucha.

Dziękuję za wszystkie porady. :)
atrament, w przeciwieństwie do krwi, nigdy nie schnie.
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: kinia87 »

ja sie tak zastanawiam... jade dzis ze szczurasami do weta, bede jechala samochodem (dlugosc trasy 1-2 min.) wiec tylko moment wlozenia do samochodu i wyjecia + 3 kroki do lecznicy. Czy wystarczy, jak transport wyloze 3 warstwami polaru i owine jakims swetrem na przejscie?
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: kinia87 »

transporter mialo byc;)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: Paul_Julian »

Spokojnie wystarczy, w samochodzie będzie ciepło.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
poziomkowybaton
Posty: 59
Rejestracja: pn mar 07, 2011 6:40 pm

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: poziomkowybaton »

A jak zabezpieczyć transporter na wiosnę, mam na myśli pogodę jaka jest teraz? Czy tak jak w zimie potrzebne są termofory? Czy wystarczy włożenie do środka ciepłych szmatek i włożenie transporterka do torby. Do weta mam 1h drogi i jadę samochodem, ale potem będę musiała iść jakiś 1 do 2 km piechotą, ponieważ zabieram się przy okazji ze znajomą i nie chcę jej wykorzystywać jeszcze w podwożenie mnie o.O
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: Transport szczura w zimę

Post autor: BabeOfJazz »

No obecnie to różnie bywa z tą pogodą...
Jeśli będzie wyraźnie ciepło i nie będzie wiatru, nie brałabym termofora w drogę powrotną. Dwa kilometry to też nie tak dużo, a termofor z wodą swoje ważą... ; )
Poza tym najlepiej weź przynajmniej dwa szczurki, w razie co ogrzeją się wzajemnie i będą mniej zestresowane niż gdyby sam jeden miał jechać. Ale torba i szmatki obowiązkowo ; )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Transport”