Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Moderator: Junior Moderator

Yoru
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 03, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Legionowo

Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: Yoru »

Hej, chciałabym niedługo - a najpóźniej do końca lipca, choć wolałabym wcześniej - złożyć zamówienie w sklepie http://zdrowyzwierzak.pl
Czy byliby jacyś chętni? Brakuje 192,30 zł do darmowej przesyłki.
W ofercie mają dużo fajnych klatek i trochę przysmaków dla ogoniastych, a także można dokupić u nich np. kuwetę do klatki
Obrazek
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: mikanek »

Nie mam teraz mozliwosci wejscia na strone sklepu. Moglabys mi napisac czy sa tam ziola herbal pets? Jesli sa to dolacze do zamowienia
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
vernice
Posty: 64
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:42 pm

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: vernice »

Jaką klatkę z tego sklepu polecacie na 2, a jaką na 3 szczurzynki?
:)
Yoru
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 03, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: Yoru »

Do szamania są produkty firmy Nestor (paczki ziaren np. słonecznika, suszonych owoców, kolby itp), ale są też gałązki jabłoni i brzozy 6szt (10cm) za 1,60zł i 6szt (20cm) za 2,50zł
Obrazek
Yoru
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 03, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: Yoru »

vernice pisze:Jaką klatkę z tego sklepu polecacie na 2, a jaką na 3 szczurzynki?
:)
Cenowo ta wychodzi najtaniej: LINK
Ale osobiście wolałabym już wziąć tą trochę większą LINK, bo różnica w cenie jest niewielka, a jeśli chcesz mieć z drewnianymi półkami to TU jest ta sama, 12 zł droższa z 2 półkami
Obrazek
vernice
Posty: 64
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:42 pm

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: vernice »

Faktycznie, ciekawa. Dam znać, po spotkaniu ( prawdopodobnie w przyszłym tygodniu) z jedną forumowiczką. Zapoznam się wtedy ze szczurkami i zbadam reakcje mojego organizmu na nie ;) Jeżeli nie będę miała alergii, to chyba ją wezmę :)
Yoru
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 03, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: Yoru »

W takim razie jeśli vernice się zdecyduje, to będzie nam brakować około 30-50zł do darmowej przesyłki (w zależności od tego jaką klatkę wybierze), może znajdzie się jeszcze ktoś chętny?

PS. Termin zamówienia może ulec opóźnieniu, ponieważ klatka, którą chciałam nabyć zniknęła i czekam na dostawę - wysłałam zapytanie do sklepu kiedy takową przewidują
Obrazek
Yoru
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 03, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: Yoru »

Niestety moja klatka będzie dostępna dopiero 5 sierpnia, więc chwilowo zamykam temat :<
Obrazek
Anakonda
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 01, 2015 11:57 am

Re: Warszawa - zamówienie w zdrowyzwierzak.pl

Post autor: Anakonda »

Wybaczcie, że się wcinam nie proszona, ale miałam dwie klatki że zdrowego zwierzaka i mam bardzo mieszane uczucia.. Co prawda mają niezniszczalną po prostu kuwetę, z bardzo grubego plastiku, ale po złożeniu klatki ta nie jest zbyt stabilna, po pewnym czasie użytkowania drzwiczki same się otwierały bo pręty na tyle się odgięły i dosłownie po dwóch miesiącach było widać już te szarości na ocynkowanych prętach i to tak wyraźnie. Ogólnie kuwety super ale sam ten metalowy stelaż na minus. Obu klatek pozbyłam się po dosłownie kilku miesiącach użytkowania, oczywiście nadawały się dalej ale przestały być estetyczne i chybotały się jakoś tak dziwnie, drzwiczki jedne po drugich nabierały umiejętności samoistnego otwierania się gdy tylko któryś ogon zakołysał stelażem... ::)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamówienia zbiorowe”