Bazarek na koty - duuużo klatek! :)

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Bazarek na koty - duuużo klatek! :)

Post autor: mikanek »

W ostatnich dniach mój sąsiad trafił do szpitala i zostawił w mieszkaniu swoje zwierzaki. 3 koty trafiły na DT do mojej dobrej koleżanki Magdy. Jako, że kociaki były od dłuższego czasu zaniedbywane, to teraz potrzeba trochę czasu i funduszu, żeby postawić je na nogi. W ostatnich dniach kotki przeszły odrobaczanie, badania krwi, zabiegi higieniczne. Do tego jedna z kotek zażywa antybiotyk ze względu na zapalenie krtani i szmery w płucach, a druga ma kiepskie wyniki badań i musimy ją dalej diagnozować. Wet jak wiadomo sporo kosztuje, w związku z tym musimy prosić Was o pomoc. W tej chwili organizujemy bazarek na te koty, cały czas będą dodawane fanty. Natomiast ta osoba, która nic ciekawego dla siebie na nim nie znajdzie, może wspomóc nas cegiełką bezpośrednio na moje konto. Proszę, wesprzyjmy kociaki w rozpoczęciu nowego życia. Po rekonwalescencji kotki będą szukały stałych domków, także przyjmujemy zgłoszenia :D P.S. fotki kotów pojawią się jutro.

https://web.facebook.com/groups/968530949912395/
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”