[Szczecin] Ferplast Casita 100 używana

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

[Szczecin] Ferplast Casita 100 używana

Post autor: yss »

Obrazek

wielkość kuwety: 100x60 cm
wysokość: ok 55 cm
odstępy: 2,2 cm
Zdjęcie z neta, przedstawia dokładnie ten model; zdjęcia konkretnie mojej, używanej klatki wrzucę niedługo.

Stan dobry - jest to Ferplast, więc wytrzyma jeszcze parę lat bez znaczącej zmiany stanu :) tu i ówdzie objedzone pręty (farba jest czarna i bardzo mało się to rzuca w oczy) oraz miejscami elementy plastikowe.
Klatka jest bardzo ustawna mimo dużej powierzchni kuwety i bardzo łatwa do mycia. Rozkładana na części podstawowe. Ma dekoracyjną nalepkę z przodu kuwety, ale ja odwracałam klatkę nalepką do ściany ;) ten model tak ma.

W zestawie jest oczywiście domkopółka - jak na zdjęciu - i dodatkowo taras Ferplasta.

Stan dobry - jest to Ferplast, więc wytrzyma jeszcze parę lat bez znaczącej zmiany stanu :) tu i ówdzie objedzone pręty (farba jest czarna i bardzo mało się to rzuca w oczy) oraz miejscami lekko podgryzione elementy plastikowe. Kuweta cała i zdrowa, zaczepy mocujące górę do kuwety też całe i działające.

b r a k i:

Brak niestety pojnika firmowego, zamiast tego zwykły pojnik.
Brak miseczki pasującej do półki, ale to nie wpływa na użytkowanie klatki. Dokładam miseczkę zwykłą, plastikową, raczej dużą.
Brak jednego zaczepu mocującego klapę górną (taką już kupiłam). Pręty malowane.

Cena klatki: 90 zł

Preferowany odbiór osobisty w centrum Szczecina, ewentualnie dowóz w okolice centrum.
Masz pytania? Pisz :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Szczecin] Ferplast Casita 100 używana

Post autor: yss »

Wiem, nie ma fotek :D niedługo dodam.
Cena klatki schodzi do 80 zł.
Zapomniałam napisać, że mogę dołożyć kuwetę narożną dużą.


Mam też do odsprzedania klatkę od PYKO 70x40x62 czyli dwuszczurówkę dobrą na początek szczurzej przygody. Beżowa kuweta, ocynk. Zawiera taras Ferplasta, poidełko, miseczkę. Pręty i kuweta w stanie dobrym jak na zwykły ocynk, jedynie pod jedna półką pręty były osikiwane i znacząco poczerniały :( Odstępy to chyba 12 mm, duża klapa górna, klapa z przodu ok 20 cm. jak porobię fotki to będzie to widoczne na zdjęciu.
Cena wstępnie to 65 zł (z uwagi na taras)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Szczecin] Ferplast Casita 100 używana

Post autor: yss »

....a także Casitę 80 stan bdb+ z dodanym tarasem ferplastowym, a tak to standardowa domkopółka, poidełko (niestety nie firmowe.....)
cena - nie wiem. Na olx są od 100 do 120.
Wiem, nie ma fotek, sama na nie czekam, ale będą.

Zostały mi też dwie kuwety narożne z tego całego interesu, sputniczek.... Do sputniczka pierwszeństwo ma osoba kupująca dowolną klatkę, normalny koszt to ok 10 zł pewnie; kuwety narożne za 7 zł.

Mam też trochę pogryzionych hamaków i tuneli, gdyby ktoś reflektował ;)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Szczecin] Ferplast Casita 100 używana

Post autor: yss »

ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Szczecin] Ferplast Casita 100 używana

Post autor: yss »

Casita 100 aktualna, 85 zł
Casita 80 i Pyko już nieaktualne.

:)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Szczecin] Ferplast Casita 100 używana

Post autor: yss »

Poproszę o zamknięcie, wyprzedane wszystko, został mi na sprzedaż jeden taras :) ale gdzie indziej to wstawię.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Zablokowany

Wróć do „Klatki”