Rozpoznawanie płci

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: limba »

Na moje oko dziewczyna na 100%.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: krwiopij »

Dziewczyna. Też jestem pewna.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: gijane »

stanowczo dziewczynka. w wieku 6 tygodni chlopiec mialby juz wieklie jajeczka :) na pewno bys ich nie przeoczyla. a wlazenie na kolezanke jest normalne- to forma dominacji, i czesto dziewczynki robia tak kiedy maja rujke.
_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: _fox_ »

Miałby jaja jak berety hehe :D
Ostatnio zmieniony pn sty 29, 2007 11:36 am przez _fox_, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
Głupia
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 30, 2007 4:32 pm

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Głupia »

oj,tak z pewnością :D
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: yss »

włażą jak mają rujkę?? to dlatego dziwnie się zachowywała... hehe :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: oster »

to ja się tak tutaj podczepię pod temat. byłam dzisiaj z Dżumą u weta- ponownie- tym razem kobieta była kompetentna i:
1) moj szczur ma zapalenie pluc (wiec tak przy okazji i zupelnie nie na temat- wiadomo jaka jest szansa na wykurowanie zwierzaka?)
2) wydam majatek na zastrzyki, a mój zwierz przestanie mnie kochać, bo będzie kojarzył mnie z wielką strzykawą :(
3) DŻUMA JEST PRAWDOPODOBNIE DŻUMEM!!! (okazało się, że jest tak malotka/malutki, że jąderka jej jeszcze nie wyszły :( miałam wprawdzie ostatnio takie obawy, ale jednak do końca wierzyłam, że to ONA)
I tu pojawia sie pytanie-czy są jakieś znaczne różnice w charakterze samic i samców szczurów? Bo do tej pory miałam same dziewczynki i tak się zastanawiam czego się mogę spodziewać.
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: Guślarka »

http://szczury.org/viewtopic.php?t=72 -> tu jest temacik o charakterkach szczurów z obu płci. Przeczytaj, a wiele się dowiesz :)

Trzymam kciuki za Dżumę/ Dżuma ;) Z tego co wiem leczenie zapalenia płuc jest długie i trudne, ale się udaje. Tobie i Twojemu szczurkowi na pewno się uda!
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: oster »

wielkie dzięki, tej dyskusji akurat nie znalazłam :) ale wiele mi to ine ułatwia w sumie, bo mój szczur (w 80% facet):
1) ma bardzo intenyswny zapaszek
2) kradnie wszystko co napotka i wsyztsko gryzie
3) jeśli czegoś akurat nie kradnie to przytula się jak tylko może
4) uwielbia ze mna walczyć (ale nie daję się zdominować!)
więc taki mix mam w domu, ciekawa jestem co z Tego będzie, ale tak czy siak "Dżuma" pozostanie- już reaguje moja sprytna bestia :)
szczurzyTataiMama
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 05, 2007 10:31 am

RE: Jak rozpoznać płeć szczurka

Post autor: szczurzyTataiMama »

A nasz Czesio ma ok miesiąca i ma już spore jajeczka. :) Chyba ten na zdjęciu to ona ;) Tak nam się wydaje.
kar141
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 16, 2007 1:41 pm

RE: Rozpoznawanie plci

Post autor: kar141 »

hej.Mam duży problem ... nikt nie może rozpoznać płci mojego szczurka :|
byłam u weta powiedział że za mały na rozpoznanie:| dziwne troche bo ma już około 5tygodni albo więcej....chodziłam po zoologach w 1 powiedziano mi że dziewczynka w 2 dziewczynka w 3 chłopak na 100% i w 4 że dziewczynka na 100% i w 5 że chłopak że mu jądra wyrosna jeszcze :|
To jest dla mnie beznadziejna sytuacja poniewaz chce kupić mu/jej towarzystwo tej samej płci i stoje w miejscu :| bo jak kupie dziewczynke a okaze się że mój to chłopak to nie będzie fajnie :/
może ktoś mi pomoć ;> fotek nie wkleje raczej moge opisac jak to wyglada ogladalam fotki te z linku i poprostu to nie jest podobne ani do chlopaka ani do dziewczyny :| od odbytu ma okolo 1 albo 2 cm tak jakby penisa a zaraz pod tym ma malutka dziurke ,jądrer nie ma albo ma takie malutkie bo odstaje cos ale może to nie jądra ktos moze mi pomoc?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Rozpoznawanie plci

Post autor: limba »

kar141... ciezko pomoc bez zdjecia. A ze tak sie zapytam ktora dziurka sika? Bardzo, bardzo rzadko zdarzaja sie obojniaki.
A czy to na pewno siusiak, a nie np przepuklina, badz slad po pepowinie.
Czy widac sutki wyraznie?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
kar141
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 16, 2007 1:41 pm

RE: Rozpoznawanie plci

Post autor: kar141 »

nie patrzyłam ktora sika.Slad po pępowinie to by już chyba znikl a o przepuklinie nikt nie mowil wiec tez raczej nie przepuklina.Na sutki patrzylam i nic nie widzialam:shock: mialabyc dziewczynka ale nikt sie wyznac nie moze:/ mozliwe ze to obojniak? w takim razie jesli obojniak to jakiej plci mam kupic drugiego szczurka?
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

Na cito ;-) jakiej płci jest Trevor ??Pomocy !

Post autor: nikitka »

Proszę Was o pomoc, dodaje zdjęcie Trevora, napiszcie mi jaka to płeć, bo dzis koleżanka mi powiedziała, że to dziewczynka, Trevor ma 12 cm długości bez ogona.


Polaczone z tematem istniejacym
limba81 mod
Ostatnio zmieniony pt mar 23, 2007 5:37 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Na cito ;-) jakiej płci jest Trevor ??Pomocy !

Post autor: Nina »

Wydaje mi sie że to dziewucha, ale u takiego maleństwa moge sie mylić...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”