czy szczur potrzebuje kopulacji?

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kulek »

... ;D ;D ;D
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: Mucha321 »

* szczurasek.

Sorki.
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
kala
Posty: 53
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 6:54 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kala »

Szczerze,mówiąc możliwe,że to stereotyp bo czytałam o tym dość dawno,po prostu pamiętam że to mnie zaciekawiło,więc zapamiętałam.Przepraszam,że mogłam pisząc to naruszyć fakty które udowodniono.Wiem,że to czytałam lub widziałam w telewizji,ale może wtedy to nie było jeszcze pewne.A poza tym mówiłam o konkretnym przykładzie stereotypu czyli o samicach więc to nie tyczy się mojej wypowiedzi:
kala,to że karzdy mężczyzna musi od czasu do czasu umoczyć(inaczej mu uschnie) nie znaczy,że szczur równierz. :P <lol>
<:3 )~~ <-----mój szczurek
za bramą:Tippy Touse,Nano
Awatar użytkownika
frommicrowave
Posty: 376
Rejestracja: czw kwie 01, 2010 12:01 am
Lokalizacja: Śląsk

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: frommicrowave »

Mucha321 pisze:kala, to że każdy mężczyzna musi od czasu do czasu umoczyć (inaczej mu uschnie) nie znaczy, że szczur rownież. :P <lol>
chciałam to napisać ale doszłam do wniosku że kobiecie nie wypada >:D

kala - wierzysz we wszystko co powiedzą w telewizji? :>
dwa półroczne szczurki do adopcji - PILNE!!!!!!!!!!
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: matrix360 »

Napisała już, że kiedyś czytała. Kiedyś było wszystko trochę zacofane i nie wiadomo było dużo rzeczy (chociaż jeszcze to zależy, kiedy o tym czytała ;)). Ale już chyba zrozumiała, że nie powinna była w to wierzyć ;)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kulek »

kala pisze:kala,to że karzdy mężczyzna musi od czasu do czasu umoczyć(inaczej mu uschnie) nie znaczy,że szczur równierz. :P <lol>
1. każdy 2. Musha poprawiła, chodziło jej o szczuraska, więc wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
kala
Posty: 53
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 6:54 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kala »

Właśnie choć umiem się sama obronić dziękuję że ktokolwiek mnie wspiera
<:3 )~~ <-----mój szczurek
za bramą:Tippy Touse,Nano
kala
Posty: 53
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 6:54 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kala »

To było do matrix360
<:3 )~~ <-----mój szczurek
za bramą:Tippy Touse,Nano
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: matrix360 »

kala pisze:Właśnie choć umiem się sama obronić dziękuję że ktokolwiek mnie wspiera
Nie musisz dziękować ;)
kala
Posty: 53
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 6:54 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kala »

A poza tym nawet nie wiem czy wtedy w to wierzyłam ,ale z jakiegoś powodu to zapamiętałam.
<:3 )~~ <-----mój szczurek
za bramą:Tippy Touse,Nano
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: matrix360 »

Ok, wszyscy zrozumieli ;) Tylko na następny raz nie podważaj tego co jest napisane, ale napisz wyraźnie, że po prostu gdzieś przeczytałaś, bo potem ludzie, którzy pierwszy raz tu zaglądają mogą się pogubić ;)
kala
Posty: 53
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 6:54 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kala »

Przykro mi nieumyślnie napisałam to w kontekście naukowym ale mimo wszystko powtórzę co już mówiłam że pisałam o samicach nie samcach(tak na wszelki wypadek)
<:3 )~~ <-----mój szczurek
za bramą:Tippy Touse,Nano
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: dusiaczek »

kala pisze:Nie, suczka,kotka i każda inna samica zwierząt w tym ludzi powinna 1raz w życiu rodzić,po prostu dla zdrowia.Kobieta,która do któregośtam roku życia nie ma dzieci ma gorsze samopoczucie i być może nawet o tym nie wie.Natura nas tak stworzyła że misją samic jest wydawanie na świat potomstwa ,które zapewni przetrwanie gatunkowi.Poczytajcie trochę o tym,mnie to zaciekawiło.Ale reszta to stereotypy.
Skopiuję moją wypowiedź z innego tematu:

Co do psów to wciąż istnieje taka teoria ponieważ suki często miewają urojone ciąże (przechodziłam to 2 razy z moją suką i szczurami) co prowadzi do wielu powikłań np (jak w moim przypadku) zapalenia macicy czy gruczołów mlecznych, dlatego ludzie naiwnie wierzą, że jeśli raz będzie mieć szczeniaki to potem będzie zdrowa (mimo że jak odbierze jej się wszystkie to zrobi się jej jeszcze większą krzywdę). I później to przekłada się na inne zwierzęta, zwłaszcza takie właśnie jak szczury, które są bardzo opiekuńcze. Bo też myślą, że zwierzęta są jak ludzie - bez dzieci będą nieszczęśliwe. A co im po tym jak ich dzieci i tak od nich "odchodzą" praktycznie zaraz po porodzie, do tego są chore i upośledzone. Przyznam się iż kiedyś sama myślałam w ten jakże stereotypowy sposób, jednakże po przemyśleniu po prosty tej sprawy doszłam do wniosku że to nie ma najmniejszego sensu.

Teraz chcę powiedzieć jedną rzecz, może to nieodpowiednie forum, ale wiem że wiele osób ma psy, więc napiszę, jako że temat poniekąd o tym jest: drodzy posiadacze psów płci żeńskiej, jeżeli nie chcecie mieć w przyszłości stadka małych piesków od swej suni, wysterylizujcie ją, a oszczędzicie jej cierpienia, jakie może spotkać ją dosłownie w każdej chwili. Nie mówię, że niewysterylizowana suka zawsze będzie chora, ale po swoim przypadku wiem iż może się to stać dosłownie w każdej chwili (moja miała wtedy 4 lata). U mnie stało się właśnie przez szczury - psina podczas cieczki zaczęła uznawać je za swoje dzieci, przez co jej hormony zaczęły szaleć i nabawiła się bardzo groźnego (gdyż bardzo trudnego do wykrycia) zapalenia macicy. Praktycznie umierała na naszych rękach, na szczęście po długiej i bardzo kosztownej terapii udało się ją uratować. Teraz, po roku od operacji, jest pięknym przykładem na to, że żadne zwierze nie musi być płodne ani tej płodności używać, aby żyć pełnią życia. więc nie wygłupiajcie się w tworzenie własnych hodowli (mimo iż ja jeszcze niedawno myślałam że to nic takiego) i nie skazujcie na choroby swoich i czyichś zwierzaków tylko dla zachcianek.
Amen.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
kala
Posty: 53
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 6:54 pm

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: kala »

Mogę coś jeszcze napisać?
1.Wszystko co napisałam w cytacie jest odwołane.
2.Mimo to że jest odwołane nie pisałam "musi" tylko "lepiej kiedy"
3.Napisałam o ludziach że są tego nieświadomi
Nie atakuję nikogo oczywiście tylko poprawiam błędy w zrozumieniu mnie
<:3 )~~ <-----mój szczurek
za bramą:Tippy Touse,Nano
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: czy szczur potrzebuje kopulacji?

Post autor: Kameliowa »

Mucha321 pisze:kala, to że każdy mężczyzna musi od czasu do czasu umoczyć (inaczej mu uschnie) nie znaczy, że szczur rownież. :P <lol>
rozwaliło mnie to :D

No to drogie pani miłe, lepiej kiedy dajcie się zapłodnić, najlepiej zaraz, bo inaczej będziecie nieświadomie nieszczęśliwe. Do dzieła zatem, rozmnażajmy się. 8)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”