Dzieciaczki Husky i black silvered.

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Anitek
Posty: 14
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 6:46 pm

Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: Anitek »

Więc tak mam koleżankę która ma dwa szczurki Tatusia - husky i mamusia -black silvered . No i mamunia zaszła w ciąże i urodziła 9 maluchów . Pytanie mam takie maluchy mają już 2 miesiące ,upatrzyłam sobię kolege dla Batmana ale niewiem dokonca jaki ten kolega będzie. Znaczy się chłopak jest czarny i ma biały brzuch bynajmniej był taki tydzien temu gdy go wczoraj widziałam zauważyłam że zjasniał i w miejscu gdzie był czarny jest ciemno szary. Mam do was pytanie szczurek bedzie husky czy bardziej black silvered bo nie bardzo wiem czego się spodziewać po kolorku czy szczurek zjasnieje czy moze zciemnieje ;]

Dziękuje za odpowiedzi .
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: matrix360 »

Po co koleżanka dopuściła do siebie samca z samicą o po pierwsze.
Po drugie jak jest husky to jest husky, który może zjaśnieć albo nie (mój np. zjaśniał troszkę jak był mały i jest raczej ciemniejszy.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: dusiaczek »

A nie jest to tak że husky to znaczenie? Widywałam czarne husky, szare, nawet beżowe. więc kolor a znaczenie to przecież dwie różne sprawy
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: matrix360 »

dusiaczek pisze:A nie jest to tak że husky to znaczenie? Widywałam czarne husky, szare, nawet beżowe. więc kolor a znaczenie to przecież dwie różne sprawy
Ale husky zazwyczaj jaśnieje z tego co czytałam
Anitek
Posty: 14
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 6:46 pm

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: Anitek »

Niewiedziałam żę to jak doszło do zapłodnienia ma jakieś znaczenie z kolorem malucha ;D . Jeśli chodzi o zapłodnienie to koleżanka mi mowiła żę pod jej nieobecność pusciła szczury po domu jej mama .... wiadomo co było dalej. W sumie nie popieram takiego rozmnazania tym bardziej że matka jest ze sklepy zoologicznego chociaż ojciec ma rodowód. Ale jak już są takie maluchy to postanowiłam wziac przyjaciela dla Batmana . Jest 4 samców i 5 samic. Jesli chodzi o samca to jest taki biały z szarymi włosami biały hmmm za dużo powiedziane jest taki brudny biały ;] .U tego młodego zauważyłam też niepokojącą plame koloru brązowego gdzie rodzice są przedzież całkiem innego koloru! ;o moze coś po dziadkach ? Czyli nie darady wykombinować czy szczurek jeszcze zjasnieje czy moze zostanie taki jest ? bo niewiem czy już go sobie rezerwować ;]
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: dusiaczek »

Anitek pisze:Niewiedziałam żę to jak doszło do zapłodnienia ma jakieś znaczenie z kolorem malucha ;D
Znaczenie sierści, w sensie że wzór, nie wiem jak to inaczej określić. Husky to właśnie znaczenie, tak samo np. jak kaptur czy berkshire (nie wiem jak się dokładnie pisze) z białym brzuszkiem.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: Astry »

To niech koleżanka wykastruje samca..

Chyba nie wszystkie haszczaki jaśnieją. Moja pierwsza szczura była husky, może troszkę wyjaśniała, ale w bardzo niewielkim stopniu.
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: zalbi »

ojciec ma rodowód? a z jakiej jest hodowli?

czy wiecie, że dopuszczając samca z rodowodem do niekontrolowanego rozmnażania popełniacie w pewnym sensie przestępstwo?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: matrix360 »

zalbi pisze:ojciec ma rodowód? a z jakiej jest hodowli?

czy wiecie, że dopuszczając samca z rodowodem do niekontrolowanego rozmnażania popełniacie w pewnym sensie przestępstwo?
Przecież napisała, że to matka tamtej dziewczyny wypuściłą ich razem i nie było to celowe, czytaj czasami co inni piszą..
Awatar użytkownika
Becia23
Posty: 103
Rejestracja: pn sty 11, 2010 9:08 pm
Lokalizacja: Hassocks (UK)

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: Becia23 »

matrix360 pisze:
zalbi pisze:ojciec ma rodowód? a z jakiej jest hodowli?

czy wiecie, że dopuszczając samca z rodowodem do niekontrolowanego rozmnażania popełniacie w pewnym sensie przestępstwo?
Przecież napisała, że to matka tamtej dziewczyny wypuściłą ich razem i nie było to celowe, czytaj czasami co inni piszą..
Dodam jeszcze od siebie, że co za różnica, z jakiej hodowli? Czasu nie cofniesz, maluchy są i już. Po co za każdym razem wałkować to samo? Teraz to już trochę za późno na krzyczenie, zalbi ;)
"Już zawsze będziesz odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
Antoine de Saint-Exupéry

Przyszła zaszczurzona
Za Tęczowym Mostem - Samanta [*] (14.01.05 - 04.07.07) na zawsze w moim sercu[/i][/size]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: zalbi »

Becia23 pisze:
matrix360 pisze:
zalbi pisze:ojciec ma rodowód? a z jakiej jest hodowli?

czy wiecie, że dopuszczając samca z rodowodem do niekontrolowanego rozmnażania popełniacie w pewnym sensie przestępstwo?
Przecież napisała, że to matka tamtej dziewczyny wypuściłą ich razem i nie było to celowe, czytaj czasami co inni piszą..
Dodam jeszcze od siebie, że co za różnica, z jakiej hodowli? Czasu nie cofniesz, maluchy są i już. Po co za każdym razem wałkować to samo? Teraz to już trochę za późno na krzyczenie, zalbi ;)
takie to ważne że przydało by się, by hodowczyni wiedziała, że jej szczur został rozmnożony.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: zalbi »

przejrzałam listy miotów hodowli shsrp i nie ma tam żadnego szczura imieniem batman.

więc chyba koleżanka cię okłamuje...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: zalbi »

o, nie doczytałam. mój bład. ty masz takiego szczura.

a jak nazywa sie szczur kolezanki?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: Joanka »

Anitek pisze:bynajmniej
Przynajmniej. ::)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Dzieciaczki Husky i black silvered.

Post autor: matrix360 »

Joanka pisze:
Anitek pisze:bynajmniej
Przynajmniej. ::)
Anitek dobrze napisała :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”