Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Post autor: sachma »

a ja dodam, ze nie rozumiem jak osoba która oddaje swoje zwierzęta do sklepu i nie wie co sie później z nimi dzieje, może nazywać sie hodowca.. nie ma pewności czy zwierzęcia nie kupi jakiś sadysta, dzieciak czy terrarysta..
msiembida
Posty: 5
Rejestracja: pt gru 28, 2007 10:02 pm

Re: Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Post autor: msiembida »

A ja napisze że temat był otwarty i do tego nie skończony (tak mi się zdaje). Więc komentarze typu "odkopaliście stary temat" są chyba nie na miejscu a już na pewno u użytkownika który ma na liczniku tyle postów. No chyba że ta ilość była nabita tego typu zbędnymi postami. To że temat jest stary nic nie zmienia bo jest ciągle aktualny. Nie róbmy już offtopa.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Post autor: merch »

Temat nie jest aktualny bo osoba , ktora chciala zalozyc hodowle dla sklepu zoologicznego nie udziela sie na forum, doradzanie osobom , ktore tego nie czytaja a prosily o rade ponad 3 lata temu wydaje mi sie zbedne.
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Post autor: Amusia »

to ja sobie nabije jednego i napisze ze ja tylko chłopaków. znow amm stado meskie i znow wiem ze nie zamienie go na zadne inne ;) a sikanie jest smieszne szczegolnie jak sie akurat ma szczura w pozycji a pleckach.
Niusia^^
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 28, 2011 2:22 pm

Re: Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Post autor: Niusia^^ »

W olsztynie czy tam koło są bardzo dobre i zadbane szczurki ;D :D Mrągowo ;) Bardzo zadabane ;)
Kocham Szczurki ;) I kocham tych którzy ich kochają ;))
nIUSIA ;*********
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Post autor: Niamey »

taaak? A niby czym to zadbanie się przejawia? Tak naprawdę pytam czysto retorycznie, bo nie rozumiem czemu ktoś przychodzi tu reklamować sklep zoologiczny ::)
Maron
Posty: 12
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 4:06 pm

Re: Hodowla dla sklepu zoologicznego: Tak czy NIE?

Post autor: Maron »

Ja tu mało uczęszczam ale odkopię ku przestrodze innych!
1. Są sklepy zoologiczne które też sprzedają małe i większe gryzonie na pokarm. np. SZCZUR (bo co mają zrobić z wszystkimi ogonami skoro nie znajdzie się chętny) ?
2. Są ludzie którzy w sklepach kupują szczury na pokarm np. dla węża.
3. Sprzedawać oddawać w (w miarę możliwości zaufane miejsca) słyszałem o przypadku że koleżanki znajoma oddała szczura w "dobre ręce" a po kilku dniach dostała smsa że wąż się ucieszył i smakowało mu bardzo.

to tyle KU PRZESTRODZE!
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”