Krew z pochwy u młodej szczurki (być moze w ciązy)

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Krew z pochwy u młodej szczurki (być moze w ciązy)

Post autor: pat091 »

Nie wiem co się dzieje przed chwilką wyciągnęłam z klatki mojego szczura (samiczka) i patrze na dłoni krew i naglę zobaczyłam że krew leci jej z pochwy ... Kupiłam ją tydzień temu w sklepie zoologicznym . Ma takie jak by powiększone sutki i lekko zaokrąglony brzuszek czy ona może byc w ciąży ? Weter. nie odbiera tel. wiec co ja mam w takiej sytuacji zrobić ?

*Edit - mod- zmieniłem tytuł, powinien wskazywac o co chodzi. Paul_Julian
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pomocy !

Post autor: Afera »

To, że jest w ciąży jest bardzo możliwe... przez Internet ciężko cokolwiek zdiagnozować najprawdopodobniej ona rodzi... daj znać jaki będzie finał tej sytuacji.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Pomocy !

Post autor: pat091 »

Aferson pisze:To, że jest w ciąży jest bardzo możliwe... przez Internet ciężko cokolwiek zdiagnozować najprawdopodobniej ona rodzi... daj znać jaki będzie finał tej sytuacji.
Mam nadzieje że to poród nic poważniejszego . Bo już dziś do weter. sie nie dostanę ...
Jeżeli się coś urodzi dam od razu znać ! :)
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pomocy !

Post autor: smeg »

Jeśli nic się nie urodzi, to idź koniecznie dziś lub jutro do weterynarza, bo to nie wygląda za dobrze i może być objawem jakiejś poważniejszej choroby. Wydaje mi się, że gdyby była w zaawansowanej ciąży, to na pewno byś to zauważyła. No, chyba że ma jakiś wyjątkowo mały miot... W jakim wieku jest Twoja szczurka? Masz jakieś jej zdjęcia, żebyśmy mniej więcej określili wiek? Kupiona tydzień temu w zoologu może mieć niewiele ponad miesiąc, a ciąża i poród w takim wieku to tak, jakbyś Ty urodziła dziecko mając 13 lat :/ To duże obciążenie dla organizmu, więc jeśli maluchów będzie dużo, szczurka może nie dać rady ich wykarmić.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Pomocy !

Post autor: pat091 »

smeg pisze:Jeśli nic się nie urodzi, to idź koniecznie dziś lub jutro do weterynarza, bo to nie wygląda za dobrze i może być objawem jakiejś poważniejszej choroby. Wydaje mi się, że gdyby była w zaawansowanej ciąży, to na pewno byś to zauważyła. No, chyba że ma jakiś wyjątkowo mały miot... W jakim wieku jest Twoja szczurka? Masz jakieś jej zdjęcia, żebyśmy mniej więcej określili wiek? Kupiona tydzień temu w zoologu może mieć niewiele ponad miesiąc, a ciąża i poród w takim wieku to tak, jakbyś Ty urodziła dziecko mając 13 lat :/ To duże obciążenie dla organizmu, więc jeśli maluchów będzie dużo, szczurka może nie dać rady ich wykarmić.
Jest dość duża ma znacznie zaokrąglony brzuszek ale wcześniej nie zwracałam na to uwagi :) ale dziś chciałam jej klatkę wyczyścić i wzięłam na ręce i krew teraz sie kręci po klatce i się cały czas czyści. Zaraz dodam jakieś jej zdjęcie :)
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pomocy !

Post autor: Afera »

Postaraj się jej nie stresować, bo jeśli to poród to wiadomo nie wolno jej stresować, bo stres może pogorszyć sprawę.
Dziwi mnie to, że o 16 nie możesz się do weta dostać... w ciągu tygodnia lecznice powinny być otwarte do ok 19. Na pewno u Ciebie w mieście są lecznice oferujące dyżury całodobowe. Jak nie pojawią się maluchy to postaraj się dodzwonić do innego weta.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Pomocy !

Post autor: pat091 »

Obrazek
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pomocy !

Post autor: Afera »

Nie wyświetla się niestety. Spróbuj wstawić link do zdjęcia.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Pomocy !

Post autor: pat091 »

Aferson pisze:Postaraj się jej nie stresować, bo jeśli to poród to wiadomo nie wolno jej stresować, bo stres może pogorszyć sprawę.
Dziwi mnie to, że o 16 nie możesz się do weta dostać... w ciągu tygodnia lecznice powinny być otwarte do ok 19. Na pewno u Ciebie w mieście są lecznice oferujące dyżury całodobowe. Jak nie pojawią się maluchy to postaraj się dodzwonić do innego weta.
Wiesz problem z dostaniem się bo mieszkam ok. 14 km do większego miasta bo mieszkam w małym miasteczku gdzie mamy 1 wet i to w dodatku nie odpowiedzialnego ;) i do innego dzwoniłam to kazał poczekać do jutra bo jeżeli do jutra nie urodzi to mam ją przywieź :)
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Pomocy !

Post autor: pat091 »

Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pomocy !

Post autor: Afera »

Nie mając Cię w znajomych na facebooku nie możemy oglądać Twoich zdjęć. :( Wejdź na stronkę imageshack.us i tam wrzuć fotkę. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Pomocy !

Post autor: pat091 »

to był nie ten link :) miałam dodać z photo bloga :)
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Pomocy !

Post autor: pat091 »

http://imageshack.us/photo/my-images/825/fota3308.jpg/ proszę :) teraz powinno być dobrze;)
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Pomocy !

Post autor: KITEgirl »

nie masz jakiegoś zdjęcia w którym dobrze widać brzuszek? tylko teraz jej nie rób!
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pomocy !

Post autor: Afera »

Ciężko po tej fotce cokolwiek powiedzieć... szczerze jak nie widzę bardzo dużego brzucha, ale może po prostu tak zdjęcie wyszło. Obserwuj bacznie szczurkę co robi.
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”