Samica z samicą?

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valerii97
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2011 8:20 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz .

Samica z samicą?

Post autor: valerii97 »

Witam.
Kupiłam kilka miesięcy temu 3 szczury miały być to samiczki. ::)
Wszystko było okej aż do tej pory , nie wiem czy to normalne ale jedna z samiczek tak jakby kopuluje z druga . ???
Goni ja po łóżku , po klatce i wgl . Kiedy sprawdzałam ich '' narządy płuciowe '' były podobne .
Chciałabym aby mój szczurek miał młode bo chyba każdy lubi małe zwierzątka ;) , tylko że jak wiemy nie każdy lubi szczury i bym miała problem co potem z nimi zrobić . :( :(
Tak wiec proszę was o pomoc .
-Czy samica może z samica ?? ( Jak macie jakieś informacje co do tego co napisałam powyżej napiszcie proszę) ^-^

Dziękuje bardzo . :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Samica z samicą?

Post autor: noovaa »

Poczytaj forum. Dowiesz się dlaczego nie powinno się rozmnażać szczurów ... My nie rozmnażamy i staramy się uświadomić ludzi, że to złe.

Dużo dowiesz się tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t= ... ym#p767413 Co prawda temat jest o tym dlaczego nie kupujemy, ale jest tam też sporo o wadach genetycznych, o negatywnym wpływie na samiczkę i o chorobach, które zabierają nam szczurki coraz wcześniej, właśnie przez nieodpowiednie rozmnażanie.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
valerii97
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2011 8:20 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz .

Re: Samica z samicą?

Post autor: valerii97 »

[quote="noovaa"]Poczytaj forum. Dowiesz się dlaczego nie powinno się rozmnażać szczurów ... My nie rozmnażamy i staramy się uświadomić ludzi, że to złe.

Okej,poczytam .
Ale ja zadałam 1 proste pytanie czy samica może z samica ??
Czy mam się bać że jeden z moich szczurków jest samcem ???
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Samica z samicą?

Post autor: Flaumel »

http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=10&t=27752

Tutaj masz na przykład, nie ma się czym martwić :)
Obrazek
valerii97
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2011 8:20 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz .

Re: Samica z samicą?

Post autor: valerii97 »

Dziekuje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”