Jaki jest sens umowy adopcyjnej ?

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Jaki jest sens umowy adopcyjnej ?

Post autor: smeg »

Dla mnie przede wszystkim chęć i gotowość do podpisania umowy adopcyjnej świadczy o dobrych intencjach adoptującego. Osoba, która nie ma złych zamiarów i nie ma nic na sumieniu, nie musi się niczego obawiać. Zawsze pytam, czy chętny na szczura jest w stanie podpisać umowę, ale jeśli wystarczająco wzbudzi moje zaufanie, to nie zawsze do tego dochodzi ;)

Chociaż umowa już raz uratowała mi tyłek, kiedy na portalu ogłoszeniowym znalazłam informację, że koleś sprzedaje adoptowane ode mnie labiki :/ Skontaktowałam się z nim, przypomniałam o zapisanym w umowie obowiązku poinformowania mnie o zmianie domu przez szczury i postraszyłam konsekwencjami - dzięki temu szczury trafiły z powrotem do mnie, a potem do dobrego domu.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Jaki jest sens umowy adopcyjnej ?

Post autor: paula14s »

Dlatego umowa to zabezpieczenie . I nie chodzi tu o nasz wymysły i "widzi mi sie" Tylko o dobro zwierzaków które są pod naszą opieką.
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”