Bardzo dużo młodych

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
anabeth
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 6:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Bardzo dużo młodych

Post autor: anabeth »

Moja 4 miesięczna samica urodziła właśnie swój drugi, bardzo wyczekiwany miot.

małych jest 9, obecnie mają 2 tygodnie.
zapowiadają się dość kolorowo,
malce mieszkają z matką i ojcem, karmione są nadal przez matkę.

Stąd moje pytanie: czy będzie ktoś chętny na przygarnięcie?
Szczurza.Mama
Posty: 174
Rejestracja: czw paź 13, 2011 1:48 pm

Re: Bardzo dużo młodych

Post autor: Szczurza.Mama »

No cóż, nieodpowiedzialność ludzka nie gra granic. Chcesz tę samicę zabić tymi porodami? ona sama jest jak dziecko. Nikt nie poleca celowego rozmnażania. Zastanów się, co robisz.
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Bardzo dużo młodych

Post autor: emi2410 »

Chyba nie przeczytałaś dobrze regulaminu przed zarejestrowaniem się na forum. My tu dbamy o dobro zwierząt, nie popieramy absolutnie celowego rozmnażania przez osoby nie znające się na tym.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
PaniCiurowa
Posty: 359
Rejestracja: pn gru 17, 2012 4:01 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bardzo dużo młodych

Post autor: PaniCiurowa »

Poza tym, skoro samica jest w jednej klatce z samcem to na 100% jest już po raz kolejny w ciąży, bo miała ruję poporodową - a trzecia ciąża ją już może bardzo realnie wykończyć. Chcesz, żeby umarła? Jeśli będzie w ciężkim stanie, a to bardzo prawdopodobne, to będzie wyłącznie Twoja wina. Możesz sobie pogratulować, bo to podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami - celowo i świadomie doprowadzasz zwierzę do wycieńczenia.
https://zrzutka.pl/z/phidippusregius - Dorzuć grosz na moje marzenie. :)
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bardzo dużo młodych

Post autor: ssylvusia »

anabeth, jeszcze niedawno oddawałaś swoje samce z powodu choroby Taty, a teraz dopuszczasz do rozmnożenia niewiadomogeo pochodzenia szczury ??? Nie spodziewałam się tego po Tobie, w kontaktach ze mną wydawałaś się rozsądną osobą :-\ Przykre...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bardzo dużo młodych

Post autor: Wilczek777 »

To przykre kiedy dowiadujemy się, że są osoby tak bardzo bagatelizujące życie i zdrowie szczurów.
W poprzednich postach zostało już napisane to, że możesz zabić matkę bo pewnie jest w kolejnej ciąży która wykańcza organizm. Tego, że trzymasz matkę i młode z ojcem też można by krytykować ale nie czepiajmy się szczegółów.
Mnie szokuje fakt świadomego rozmnażania szczurów dla zabawy. Jeszcze ten napis "zapowiadają się kolorowo", "czy ktoś chętny na przygarnięcie". W regulaminie napisane jest, że nie popieramy czegoś takiego. Forum aż ugina się od ogłoszeń "oddam szczura/szczury/młode/stare PILNIE" a do tego dojdzie cały miot. Ale przecież one będą "kolorowe i śliczne!" więc pobawmy się w hodowlę i zróbmy małe żeby ludzie sobie "przygarnęli". Przygarnąć mogę psa ze schroniska, szczura z forum którego ktoś się pozbył ale nie młode które zostały powołane na świat bo ktoś miał wizję "będzie fajnie".
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Bardzo dużo młodych

Post autor: Ensui »

Pomijając wcześniejsze wypowiedzi, z którymi się zgadzam: oddajesz szczury za darmo, chociaż to był oczekiwany przez ciebie miot? Pseudohodowcom zależy na zysku z młodych, u ciebie to nie była wpadka, czyli co... chciałeś/aś popatrzeć, jak wygląda ciąża u szczurów, yyy... kolejny raz ??? Nie ogarniam tej sytuacji i mam wrażenie, że skoro całe stado jest w jednej klatce, to niedługo tam będzie sodoma i gomora...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Bardzo dużo młodych

Post autor: ^Yuuhi^ »

Temat zamykam, anabeth nie zjawi się tu na pewno przez najbliższe dwa tygodnie. Czy miot jest czy go nie ma tego do końca nie wiadomo.
19hajer20
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Zablokowany

Wróć do „Rozmnażanie”