Objawy porodu szczura

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Objawy porodu szczura

Post autor: xkuubi »

Poszukałam na forum, ale nie znalazłam za dużo na ten temat. Chodzi mi o objawy porodu, nie ciąży. Zaczęło mnie to zastanawiać, ponieważ szczurzyczka, która do mnie trafiła parę dni temu, od kilku godzin dziwnie się zachowuje. Nie zjadła kurczaka, którego jej przyniosłam, co już mnie bardzo zaskoczyło bo kurczakiem jeszcze nie zdarzyło jej się pogardzić. Normalnie też, gdy wchodziłam do pokoju lub bardzo hałasowałam chowała się w hamaku, teraz tego nie robi. Siedzi w gniazdku, wierci się i liżę pod ogonem dość często. Nie jestem pewna czy to może być poród, ponieważ nie miała ani dużego brzuszka, ani wyraźnych sutków. :-\
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Objawy porodu szczura

Post autor: IHime »

Trudno powiedzieć, zwykle zapowiedzią porodu jest niepokój i odrobina krwi. Potem powinno pójść dość szybko i usłyszysz piszczenie klusek. Jeśli szczurka będzie się nadal zachowywać niewyraźnie, a nie urodzi w ciągu kilku godzin, to lećcie do weta.
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Objawy porodu szczura

Post autor: xkuubi »

Fałszywy alarm, miała chyba małego focha :) Rano już zachowywała się normalnie,a żadne oseski nie pojawiły się w klatce ;)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”