Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklepu?

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: RE: Dlaczego NIE NALEŻY ROZMNAŻAĆ szczurków wziętych ze skle

Post autor: Izold »

Kenkon,to temat z marca przecież.Nie baw się w archeologa bo mamy tutaj taką jedną osobę,bardzo wredną z tzw 'Moderacji' więc lepiej się chowaj bo jeszcze ciebie to dosięgnie.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: RE: Dlaczego NIE NALEŻY ROZMNAŻAĆ szczurków wziętych ze skle

Post autor: pin3ska »

Izold pisze:Kenkon,to temat z marca przecież.Nie baw się w archeologa bo mamy tutaj taką jedną osobę,bardzo wredną z tzw 'Moderacji' więc lepiej się chowaj bo jeszcze ciebie to dosięgnie.
Przeciez ten temat jest przyklejony, wiec niczego sie nie odgrzebuje :)

Poza tym Izold chyba nie zauwazyłas, ze pouczyłas kogoś, kto odpowiedział w tym temacie rok temu ;D ;D ;D Na dodatek ta osoba ostatnio logowała sie w marcu :P

hehe, tym razem mała pomyłeczka :P :P :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego NIE NALEŻY ROZMNAŻAĆ szczurków wziętych ze sklepu?

Post autor: Hanka&Medyk »

Dwa lata temu ;)
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Idusia
Posty: 160
Rejestracja: śr paź 21, 2009 1:01 pm

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklepu?

Post autor: Idusia »

Baardzo ciekawy temat :) Myślę ,że każda osoba na forum powinna go przeczytać i później nie pierd*zielić bzdur! ;)
Zaszczurzona o__O
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklepu?

Post autor: Rhenata »

wciaz nie moge znalezc odpowiedniego tematu, jesli takowy jest prosze moderacje o przeniesienie lub utworzenie tematu o rozmnazalniach jako takich

drastyczne widoki odnoszące sie do faktu skad pochodzą zwierzaki w zoologach, dlaczego nie powinno sie ich tam kupowac i w jakich warunkach sa przetrzymywane, obrazy te działają mocno na odbiorce wiec dzieci i osoby o słabszych nerwach niech sie kilka razy zastanowią zanim odpala linka ( szczególnie osoby młodsze, proszę zeby sie zastanowiły czy chcą obejrzeć zdjecia i video,ale jak macie ochotę mimo wszystko na zakupy w zoologu to śmiało oglądajcie, mam nadzieje ze się odwidzi )

w tej chwili tylko trzy linki do stron anglojęzycznych, proszę każdego kto ma jakieś nowe strony a szczególnie w języku polskim o ich dodawanie

http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp ... &Player=wm

http://pawofjustice.org/index.php?cat=11

http://www.fancy-rats.co.uk/community/v ... =5&t=85838
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: szczuruleczka »

Rhenata pisze:wciaz nie moge znalezc odpowiedniego tematu, jesli takowy jest prosze moderacje o przeniesienie lub utworzenie tematu o rozmnazalniach jako takich

drastyczne widoki odnoszące sie do faktu skad pochodzą zwierzaki w zoologach, dlaczego nie powinno sie ich tam kupowac i w jakich warunkach sa przetrzymywane, obrazy te działają mocno na odbiorce wiec dzieci i osoby o słabszych nerwach niech sie kilka razy zastanowią zanim odpala linka ( szczególnie osoby młodsze, proszę zeby sie zastanowiły czy chcą obejrzeć zdjecia i video,ale jak macie ochotę mimo wszystko na zakupy w zoologu to śmiało oglądajcie, mam nadzieje ze się odwidzi )

w tej chwili tylko trzy linki do stron anglojęzycznych, proszę każdego kto ma jakieś nowe strony a szczególnie w języku polskim o ich dodawanie

http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp ... &Player=wm

http://pawofjustice.org/index.php?cat=11

http://www.fancy-rats.co.uk/community/v ... =5&t=85838
Nie w każdym zoologu tak jest!!!
Ja moją jedną szczurzycę kupiłam w zoologu (jeszcze wtedy nie wiedziałam ze tak się nei robi) ale miałam szczęście! Ten zoologik to było KAKADU, Zwierzęta mają czystą wodę do picia, odpowiednie warunki. Nie są tak rozmnażane jak TE biedactwa :'( A moja Klara jest zdrowa jak ryba! Nic nei amiła, żadnego świeżba, wesoła, kochana Niunia.
Ale mimo wszystko dzięki za dodanie, daje dużo do myślenia.
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: zalbi »

szczuruleczka pisze: Nie są tak rozmnażane jak TE biedactwa
o, a skąd wiesz? widziałaś zaplecze sklepu i hurtownie, skąd przyjeżdąają tam szczury?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: szczuruleczka »

zalbi pisze:
szczuruleczka pisze: Nie są tak rozmnażane jak TE biedactwa
o, a skąd wiesz? widziałaś zaplecze sklepu i hurtownie, skąd przyjeżdąają tam szczury?
Zaplecze tak. Tam są bardzo dobre warunki. Miałam szczęście że trafiłam na ten sklep a nia na inny :P
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: Paul_Julian »

szczuruleczka pisze:Ja moją jedną szczurzycę kupiłam w zoologu (jeszcze wtedy nie wiedziałam ze tak się nei robi) ale miałam szczęście! Ten zoologik to było KAKADU, Zwierzęta mają czystą wodę do picia, odpowiednie warunki. Nie są tak rozmnażane jak TE biedactwa :'( A moja Klara jest zdrowa jak ryba! Nic nei amiła, żadnego świeżba, wesoła, kochana Niunia.
Ale mimo wszystko dzięki za dodanie, daje dużo do myślenia.
No to miałaś fuksa, a i tak nie wiadomo jakąd drogę przeszły zwierzaki zanim tam trafią .
Dla porównania opinia Sandi o Kakadu z innego topiku:
http://szczury.org/viewtopic.php?p=719269#p719269
Sandi pisze:taki wątek poboczny zgodny z tematem:

znacie sieć sklepów Kakadu?
http://www.kakadu.pl/
"sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych"
Poznań, galeria malta - kakadu
w jednej klatce ok 15 chorych z zaropiałymi oczkami i łysieniami świnek morskich
szczurów kilkanaście na kupie w małej klateczce (samce i samice razem trzymane)
myszy to do krwii pogryzione (doroslych myszy nie trzyma się razem......)
a co najgorsze?
2 myszoskoczki dorosle razem - samiec i samica, samica ktora miala jakąś totalną nerwicę bo wykopała wielki dół w trocinach i kopala w szybkę raniąc sobie łapki i nosek probując uciec od samca z wielkim popędem ktory co chwila na nią naskakiwał i ją gwałcił, biedna nie miala gdzie uciec to kopała bezradnie w szybkę raniąc siebie...
:(

oni i tak zarabiają kupe kasy...
Chów wsobny gotowy, strach pomyśleć jakie potem biedne są te maluchy z rodziców sklepowców :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: szczuruleczka »

Paul_Julian pisze:
szczuruleczka pisze:Ja moją jedną szczurzycę kupiłam w zoologu (jeszcze wtedy nie wiedziałam ze tak się nei robi) ale miałam szczęście! Ten zoologik to było KAKADU, Zwierzęta mają czystą wodę do picia, odpowiednie warunki. Nie są tak rozmnażane jak TE biedactwa :'( A moja Klara jest zdrowa jak ryba! Nic nei amiła, żadnego świeżba, wesoła, kochana Niunia.
Ale mimo wszystko dzięki za dodanie, daje dużo do myślenia.
No to miałaś fuksa, a i tak nie wiadomo jakąd drogę przeszły zwierzaki zanim tam trafią .
Dla porównania opinia Sandi o Kakadu z innego topiku:
http://szczury.org/viewtopic.php?p=719269#p719269
Sandi pisze:taki wątek poboczny zgodny z tematem:

znacie sieć sklepów Kakadu?
http://www.kakadu.pl/
"sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych"
Poznań, galeria malta - kakadu
w jednej klatce ok 15 chorych z zaropiałymi oczkami i łysieniami świnek morskich
szczurów kilkanaście na kupie w małej klateczce (samce i samice razem trzymane)
myszy to do krwii pogryzione (doroslych myszy nie trzyma się razem......)
a co najgorsze?
2 myszoskoczki dorosle razem - samiec i samica, samica ktora miala jakąś totalną nerwicę bo wykopała wielki dół w trocinach i kopala w szybkę raniąc sobie łapki i nosek probując uciec od samca z wielkim popędem ktory co chwila na nią naskakiwał i ją gwałcił, biedna nie miala gdzie uciec to kopała bezradnie w szybkę raniąc siebie...
:(

oni i tak zarabiają kupe kasy...

Ale to może było dzie indziej, ale w tym sklepie KAKADU jest OK. Sprzedawcy może nieteges ale jak widziałam to wszystkie szczury zdrowe! I wesołe!

A te myszoskoczki co w tamtym kakadu to rzeczywiście biedne. chociaż nei można powiedzieć że zwierzaki się gwałcą ;p
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: Blanny »

Jak to nie można powiedzieć, że zwierzaki się gwałcą? Oczywiście, że można tak powiedzieć. Jeśli samica nie chce, a samiec na nią naskakuje, to jest to gwałt. Przecież tak samo wygląda to u ludzi.
W książkach o hodowli psów jest napisane, że jeśli samica nie chce zostać pokryta przez samca, należy przytrzymać jej pysk i tułów w celu unieruchomienia tak, by samiec mógł bez przeszkód ją pokryć. Widziałaś kiedyś coś takiego? Bo ja tak. Samica skowyczy i podskakuje, próbując się uwolnić. A hodowca ją trzyma, by pies mógł zrobić swoje i ją zapłodnić. Sądzisz, że to nie jest gwałt? Jak nie gwałt, to co?
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: szczuruleczka »

Blanny pisze:Jak to nie można powiedzieć, że zwierzaki się gwałcą? Oczywiście, że można tak powiedzieć. Jeśli samica nie chce, a samiec na nią naskakuje, to jest to gwałt. Przecież tak samo wygląda to u ludzi.
W książkach o hodowli psów jest napisane, że jeśli samica nie chce zostać pokryta przez samca, należy przytrzymać jej pysk i tułów w celu unieruchomienia tak, by samiec mógł bez przeszkód ją pokryć. Widziałaś kiedyś coś takiego? Bo ja tak. Samica skowyczy i podskakuje, próbując się uwolnić. A hodowca ją trzyma, by pies mógł zrobić swoje i ją zapłodnić. Sądzisz, że to nie jest gwałt? Jak nie gwałt, to co?
Pokryć a nie zgwałcić. to słowo tu nie pasuje WG MNIE.
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: Blanny »

No to według mnie, jak facet gwałci kobietę, to to nie jest gwałt, tylko rozładowanie napięcia seksualnego i nie powinno być karane. O.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: szczuruleczka »

Blanny pisze:No to według mnie, jak facet gwałci kobietę, to to nie jest gwałt, tylko rozładowanie napięcia seksualnego i nie powinno być karane. O.
Tsaaaa...
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Dlaczego NIE NALEŻY rozmnażać szczurów wziętych ze sklep

Post autor: `naatka »

szczuruleczka pisze:
Blanny pisze:Jak to nie można powiedzieć, że zwierzaki się gwałcą? Oczywiście, że można tak powiedzieć. Jeśli samica nie chce, a samiec na nią naskakuje, to jest to gwałt. Przecież tak samo wygląda to u ludzi.
W książkach o hodowli psów jest napisane, że jeśli samica nie chce zostać pokryta przez samca, należy przytrzymać jej pysk i tułów w celu unieruchomienia tak, by samiec mógł bez przeszkód ją pokryć. Widziałaś kiedyś coś takiego? Bo ja tak. Samica skowyczy i podskakuje, próbując się uwolnić. A hodowca ją trzyma, by pies mógł zrobić swoje i ją zapłodnić. Sądzisz, że to nie jest gwałt? Jak nie gwałt, to co?
Pokryć a nie zgwałcić. to słowo tu nie pasuje WG MNIE.
pokryć? to może się pies z psem kiedy tego chcą :) a nie na hama, gdzie samica piszczy i ucieka byle tylko jej pies "nie pokrył" jak ty to ujmujesz.
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”