Odrzuciła czy nie?

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tomxx
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 07, 2006 9:02 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: tomxx »

Tagi: matka, samiczka, młode, przechadzka, wyjście, klatka, klatki, oddalenie



Urodziły się młode i matka wyszła na przechadzkę czy przypadkiem nieporzuciła dzieci??
by tomxx
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

Odrzuciła czy nie?

Post autor: LiNkA »

nio na przechadzkę.. wiesz mogła pojsc cos zjesc czy cos? zauwazyles ze do małych nie wraca?? Nie karmi ??
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Odrzuciła czy nie?

Post autor: sachma »

jesli samiczka jest za dlugo po za klatka to ja tam wsadz. jesli nie bedzie sie opiekowala mlodymi to czeka cie kilkanascie nie przespanych nocy i karmienie mlodych.. sklad mleka byl kiedys podawany na forum, wiec poszperaj troche.
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Odrzuciła czy nie?

Post autor: ESTI »

Ile jest na tej przechadzce?
Kiedy urodzila?
Obrazek
tomxx
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 07, 2006 9:02 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: tomxx »

Z klatki niewychodzi, co jakiś czas słychać piski, dzisiaj urodziła po południu i dość długo siedziała w gnieździe, było słychać piski i to dużo, potem wyszła pogryzła wapno, kolbę zjadła,ziarna teraz je.
by tomxx
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Odrzuciła czy nie?

Post autor: sachma »

przeciez ona tez czasem musi sie najesc... wiec nie powinienes sie martwic na zapas..
Obrazek
tomxx
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 07, 2006 9:02 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: tomxx »

Mogę teraz zajrzeć do gniazda??
by tomxx
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odrzuciła czy nie?

Post autor: limba »

Na razie lepiej nie zagladaj, chyba ze mamy nie ma akurat w gniezdzie. Nie wolno stresowac swiezej mamusi.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
tomxx
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 07, 2006 9:02 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: tomxx »

Przed chwilą zajrzała do gniazda i wyszła z niego, potem słychać było jakieś piski matka się tym niezainteresowała siedzi na górze i nic nierobi
by tomxx
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Odrzuciła czy nie?

Post autor: ESTI »

Wszystko zalezy od waszej relacji, jesli samiczka w pelni Ci ufa to zajrzec mozesz, ale za bardzo nie wkladaj lapek. Jak bedzie za dlugo na wolnosci to przypomnij jej o obowiazkach i wsadz do klatki. ;)
Obrazek
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: an »

rozmawialam z tomxx, samiczka jest "w polowie oswojona", takze nie polecam zbytniej ingerencji w gniazdo.
tomxx sam mi mowil na dzien przed porodem, ze go mala ugryzla, wiec tym bardziej twierdze, ze nie nalezy ryzykowac :/
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: Dona »

tomxx, czy samica siedzi w gnieździe z młodymi? Co się z nimi dzieje w ogóle?
tomxx
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 07, 2006 9:02 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: tomxx »

Wszystko dobrze-maluchy karmione(fajnie piszczą),samica zjadła pół jajka dzisiaj,daję jej mięso,biały ser.
by tomxx
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: an »

dawaj tez owoce i warzywa i najlepiej kaszke dla niemowlat [bobowita, nestle, takie mleczno-ryzowe]. kaszki nei sa drogie, prawdodpobnie wystarczy Ci jedno opakowanie, a naprawde duzo daje samicy.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
tomxx
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 07, 2006 9:02 pm

Odrzuciła czy nie?

Post autor: tomxx »

Jedno mnie dziwi :shock: Matka nakarmi młode po czym wychodzi z gniazda i przez jakiś czas tam niezagląda nawet jak są piski(które ja słyszę)-zmęczona nimi jest??
by tomxx
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”