Gryzieniie współlokatora

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Gryzieniie współlokatora

Postprzez mkarolm » N kwi 15, 2018 12:01 pm

Witam,

Od pewnego czasu mam problem ze swoimi szczurami, posiadam je od juz półtorej roku, ale ostatnio jeden zaczął drugiego dotkliwie gryźć, aż do krwi, tak że pojawia się mały strupek. Są to bracia, którzy nigdy nie mieli taki problemów. Od małego zawsze razem spały i się bawiły, to się nie zmieniło, ale doszło gryzienie jednego przez drugiego. Czy warto je rozdzielić? Czy może jest na to inny sposób?

Pozdrawiam
mkarolm

Re: Gryzieniie współlokatora

Postprzez astiolek » Wt kwi 17, 2018 4:42 pm

Dorosły i taka kolek rzeczy silniejszy zawsze pokazuje słabszemu gdzie jego miejsce lepiej je rozdziel bo może się to źle skończyć \.
astiolek

Postprzez IHime » Wt kwi 17, 2018 8:42 pm

Widziałeś gryzienie czy wnioskujesz po strupkach?
Nie rozdzielaj, przebadaj pod kątem pasożytów.
IHime

Postprzez mkarolm » Śr kwi 18, 2018 7:54 pm

Widzieć nie widziałem, ale nie raz miała miejsce taka sytuacje, że jeden drugiego obalał, a potem było słychać pisk, a gdy już podszedłem do klatki to był zraniony. Także wydaje mi się, że to ugryzienie, ale specjalista nie jestem.
mkarolm

Powrót do O szczurach