Mam/chcę mieć 1 szczura

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Ja sama w klatce...

Post autor: noovaa »

No przecież ... jesteś usprawiedliwiona, bo będziesz krzywdzić tylko miesiąc, a nie całe życie. Niestety chyba nie rozumiem takiej logiki ::)

Poczekaj...

Zwierze, to nie przedmiot. To żywa istota. Istota posiadająca uczucia.... Jeśli chcesz dla zwierzaka dobrze, poczekasz ten miesiąc i od początku będziesz robić wszystko by był szczęśliwy. Tylko egoista przedkłada własne "chcę" nad potrzeby innych. Nie bądź egoistką.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ja sama w klatce...

Post autor: Wilczek777 »

Poza tym jeśli weźmiesz od razu dwa szczurki które się znają unikniesz kłopotu z łączeniem ich. Na forum są wątki, gdzie domu szukając całe szczurze rodzinki. Jaki problem adoptować dwa maluszki które są ze sobą od urodzenia? Więź między rodzeństwem jest bardzo silna. Adoptując przez forum masz też pewność jeśli chodzi o płeć szczurków czy ich aktualny stan zdrowia.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ja sama w klatce...

Post autor: Sky »

Poczekaj w takim razie do urodzin brata - w pewien sposób może jednocześnie pokażesz swojej mamie, że traktujesz zwierzęta poważnie, a nie jako chwilową zachciankę - jak najszybciej, byle by było. W tym czasie możesz poczytać forum, zapoznać się z informacjami o szczurkach, warunkach do ich chowu, klatkach, pokarmie itp ;)
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ja sama w klatce...

Post autor: Megi_82 »

Kaja99 pisze:Witam
Jutro jade z mamą kupic szczurka ^^
Tylko niestety moj ogonek bedzie przez jakis czas sam... poniewaz mama sie nie zgadza na dwa szczuraski :(
Bo ja naprawde chce dwa szczurki ale siła wyższa (mama)
Jeśli wiesz, że nie możesz zapewnić szczurowi zaspokajania jego potrzeb, to się nie decyduj na szczura, przygarnij inne zwierzę, które nie wymaga kompana...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam/chcę mieć 1 szczura

Post autor: Tofcia »

jeden ze szczurów odwraca się już na plecki i chce by go drapać i gilgotać po brzuszku ;D przez chwile myślałam, że nie żyje bo ząbki na wierzchu i oczka przymruzone ;D
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”